Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69160
0.63%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3761.57
0.23%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.76
-1.54%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $603
0.15%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Pulp Fiction’ın Yayınlanmamış 7 Sahnesi NFT Olarak Satışa Çıkacak!

Pulp Fiction ya da Türkçe adıyla “Ucuz Roman” filminde yayınlanmayan 7 sahne, NFT olarak açık artırma ile satışa çıkıyor.

Clock
Paylaş
Pulp Fiction’ın Yayınlanmamış 7 Sahnesi NFT Olarak Satışa Çıkacak!

Quentin Tarantino’nun yönetmen koltuğunda harikalar yarattığı kült sinema filmi Pulp Fiction ya da Türkçe adıyla “Ucuz Roman” filminde yayınlanmayan 7 sahne, NFT olarak açık artırma ile satışa çıkıyor.

Kült sinema filmi Pulp Fiction sevenlerini sevindirecek bir haberle gündeme geldi. NFT rüzgârına kapıldığını söyleyen usta yönetmen Quentin Tarantino, kült filmde yer almayan 7 sahnenin açık artırma ile satışa çıkacağını açıkladı.

728×90 muhabbit - Pulp Fiction'ın Yayınlanmamış 7 Sahnesi NFT Olarak Satışa Çıkacak!300x250 muhabbit - Pulp Fiction'ın Yayınlanmamış 7 Sahnesi NFT Olarak Satışa Çıkacak!

Pulp Fiction NFT’leri!

Bugün (2 Kasım 2021) Times Meydanı’ndaki NFT.NYC konferansında konuşan Tarantino, Pulp Fiction’ın yazım sürecini anlattı. Elle yazılan senaryoyu derlemek için yaklaşık 7 ay harcadığını söyleyen Tarantino, orijinal el yazısı senaryonun her yerinde karalamalar olduğunu ekledi. Bununla birlikte Tarantino, orijinal el yazması senaryoda John Travolta’nın canlandırdığı karakterin Edgar olduğunu açıkladı.

1000x 1 - Pulp Fiction'ın Yayınlanmamış 7 Sahnesi NFT Olarak Satışa Çıkacak!
NFT.NYC konferansında konuşan Quentin Tarantino (Kaynak: Michael Nagle/ Bloomberg)

Bu açıklamaların yanı sıra NFT konusuna da değinen Tarantino, gizlilik odaklı bir Blockchain olan Secret Network üzerinde inşa edilecek Pulp Fiction NFT’lerini duyurdu.

“Pulp Fiction’dan (Ucuz Roman) bu özel sahneleri hayranlara sunmaktan heyecan duyuyorum.”

quentın tarantıno

Bununla birlikte Tarantino, her bir NFT’nin filmin çıkartılmamış ilk el yazısı senaryolarını ve Oscar ödüllü film yapımcısının yorumları da dahil olmak üzere sadece “sahibine” özel birçok “gizli” içerik içereceğini ifade etti. Her bir NFT daha önce görülmemiş bir sahneyi, film ve yaratıcısı hakkındaki sırları ortaya çıkartacak.

Secret Network ve OpenSea ile Çalışılacak!

Usta yönetmen Quentin Tarantino, filmin görülmemiş sahneleri, el yazması senaryoları ve nice “özel ve gizli” içeriklerini NFT hâline getirmek için Secret Network ve arkasındaki geliştirme şirketi SCRT Labs ile çalışacak. NFT’lerin açık artırma ile satışa çıkartılması için ise Tarantino’nun iş birliği yapacağı şirket OpenSea olmakta.

Secret Network’ün kurucu ortağını ve SCRT Labs CEO’luğunu üstlenen Guy Zyskind, NFT’ler hakkında bir açıklama yaptı.

“Sanat topluluğu yenilikle canlanıyor. Medya, teknolojiyle ilgili tüm potansiyel kullanım örneklerini aktif olarak araştırıyor. Artık Secret Network’ün sayesinde gizlilik ve erişim kontrollerimiz var. Nihayetinde bu, bir dizi yeni potansiyel kullanım senaryosunu mümkün kılacak.”

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar