Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66263.91
2.72%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3248.86
5.50%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.11
6.72%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $574.5
1.90%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Pyth Network, Star Atlas Ortaklığı ile NFT Hediye Ediyor

Etkinlik ve projeler hakkında bilmeniz gerekenler

Clock
Paylaş
Pyth Network, Star Atlas Ortaklığı ile NFT Hediye Ediyor

Star Atlas oyunu, fiyat akışının sağlanması için Pyth Network ile anlaştı. Şirketler anlaşmayı kutlamak için bir etkinlik düzenledi.

Etkinlik ile 2 adet Star Atlas uzay gemisi olan Fimbul Lowbie ve Fimbul Airbike NFT’leri şanslı bir kullanıcıya verilecek. Yapılması gerekenler ise şunlar:

728×90 muhabbit - Pyth Network, Star Atlas Ortaklığı ile NFT Hediye Ediyor300x250 muhabbit - Pyth Network, Star Atlas Ortaklığı ile NFT Hediye Ediyor
  • Star Atlas ve Pyth Network Twitter hesaplarının takip edilmesi
  • Star Atlas’a entegre edilmesini istediğiniz bir protokolün #PoweredByPyth etiketiyle bu tweet‘e yorum atılması
Pyth Network Muhabbit - Pyth Network, Star Atlas Ortaklığı ile NFT Hediye Ediyor
Pyth-Network-Muhabbit

Pyth Network Hakkında

Solana ağı üzerinde bir oracle çözümü olarak öne çıkan Pyth Network, tek bir veri sağlayıcısına bağlı kalmayarak birçok veri sağlayıcısından gerçek zamanlı veri alımı yapmaktadır. Tek veri sağlayıcısı ile kurulan sistemin manipülasyona açık olduğunu belirten Pyth Network, birçok veri sağlayıcısına sahip olması ile tamamen merkeziyetsiz bir yapı içerisinde olduğunu savunmaktadır.

Star Atlas Hakkında

Star Atlas, son teknoloji blok zinciri, gerçek zamanlı grafikler, çok oyunculu video oyunları ve merkeziyetsiz finansal teknolojilerin birleşmesinden ortaya çıkan yeni nesil bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Unreal Engine 5’in Nanite, gerçek zamanlı grafik teknolojisini kullanarak sinematik kalitede video oyunu görsellerine olanak tanıyor. Ayrıca Solana ağı üzerinde çalışarak büyük ölçüde sunucusuz ve güvenli bir oyun deneyimi oluşturuyor.

Pyth Network’e ait Discord sunucusuna girerek gelişmeleri takip edebilir, Telegram kanalından topluluk ile iletişime geçebilirsiniz.

Daha Fazla DeFi Haberi için: DeFi Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar