Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63451.47
5.01%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3058.45
3.29%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $34.59
5.01%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $548.3
4.90%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

Pyth Network Yayıncı Başvuru Sürecini Kullanıcılara Tanıttı

Pyth Network, veri yayıncısı olmak isteyenler için başvuru sürecini tanıttı. Platform, sürecin belirli bir süre devam edeceğini belirtti.

Clock
Paylaş
Pyth Network Yayıncı Başvuru Sürecini Kullanıcılara Tanıttı

Pyth Network, veri yayıncısı olmak isteyen kullanıcılar için başvuru sürecini detaylarıyla tanıttı.

Halihazırda yaklaşık 60 kişiden oluşan bir öncü veri yayıncısı ekibine ve 2 milyar dolardan fazla TVS’ye sahip olan Pyth, platformun büyümesi ile paralel olarak yayımcı sayısını artırmaya karar verdi.

728×90 muhabbit - Pyth Network Yayıncı Başvuru Sürecini Kullanıcılara Tanıttı300x250 muhabbit - Pyth Network Yayıncı Başvuru Sürecini Kullanıcılara Tanıttı

Hazırladığı tanıtım metninde öncelikle şimdiye dek ağa katkıda bulunanlara teşekkürlerini ileten platform, şu sözleri dile getirdi:

“Ağın 2021’in başlarında piyasaya sürülmesinden bu yana yayıncılar kendi tescilli piyasa verilerini Pyth on-chain programına düzenli olarak aktararak katkıda bulundular. Bu katkı, tüm DeFi ekosistemine fayda sağladı. Ayrıca, geleneksel yeni piyasa katılımcıları arasında finansal verilere eşit erişime yönelik fikirler üzerine bir tartışma ortamı oluşturdu.”

Pyth Network 901x600 - Pyth Network Yayıncı Başvuru Sürecini Kullanıcılara Tanıttı
Pyth Network

Pyth Yayıncı Alım Süreci Belirli Bir Süre Devam Edecek

Pyth Veri Yayıncısı Başvuru Süreci, bir yandan ağın kalite standardını korurken, bir yandan da konuyla ilgilenen potansiyel yeni yayıncıların da ağa dahil olmasına yardımcı olmayı hedefliyor.

İlginizi çekebilir: Pyth Network WOO X’i Yeni Pyth Veri Sağlayıcısı Olarak Bünyesine Kattı

Bu başvuru süreci her ne kadar sonsuza dek süremeyecek olsa da, platform merkeziyetsizlik ve sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşana dek devam edecek. Diğer bir deyişle, platform çeşitli özelliklerle ideal formuna kavuşana dek bünyesine yeni yayıncılar almaya devam edecek.

Platform, whitepaper’ında ayrıntılı olarak belirttiği üzere, dağıtım için bir sonraki adım olarak veri belirleme, ödül dağıtımı ve yönetişimin ağ mekanizmaları ile ilgilenecek.

“Her blockchain üzerinde finansal uygulamaları güçlendirmek için kurumsal düzeyde, yüksek kaliteli finansal verilerden oluşan bir piyasa oluşturmak amacıyla mükemmel kişilerle daha fazla ortaklık kurmayı dört gözle bekliyoruz.”

Pyth Network’e ait Discord kanalına abone olarak gelişmeleri takip edebilir ve Telegram sayfasında topluluk ile iletişime geçebilirsiniz.

Daha Fazla DeFi Haberi için: DeFi Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar