Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66584
1.08%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3417.46
-0.07%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.21
-2.31%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $584.5
0.43%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Pyth Network, Yeni Veri Sağlayıcısını Açıkladı!

Pyth Network bu kez yeni veri sağlayıcısı olarak Maven Securities ile masaya oturduğunu açıkladı.

Clock
Paylaş
Pyth Network, Yeni Veri Sağlayıcısını Açıkladı!

Pyth Network gelişmeye ve genişlemeye devam ediyor. Her gün yeni bir gelişme duyuran Pyth Network, Maven Securities ile masaya oturduklarını açıkladı.

Maven Securities, bu yeni anlaşmayla birlikte, dijital varlıklar için gerçek-zamanlı fiyat verilerini Pyth Network ağında sunacak. Böylece ağın daha güvenilir ve istikrarlı hâle gelmesi planlanıyor.

Bu anlaşma sonrası Maven Securities’in Dijital Varlıklar Başkanı Çağdaş Yalçın bir açıklamada bulundu.

728×90 muhabbit - Pyth Network, Yeni Veri Sağlayıcısını Açıkladı!300x250 muhabbit - Pyth Network, Yeni Veri Sağlayıcısını Açıkladı!

“Maven Securities, Pyth Network’e katılmaktan ve finansal piyasalar ile blok zinciri ekosistemlerine ölçeklenebilir, sağlam bir fiyat oracle’ı oluşturma çalışmalarına sağlayacağı katkıdan dolayı heyecan içerisinde.”

Maven Securities Nedir?

2011 yılında kurulan Maven Securities, şu anda dünyanın dört bir yanında 250’den fazla çalışana sahip bir piyasa yapıcı ve ticaret şirketi olmaktadır. Şirketin; Eurex, Euronext Amsterdam, Euronext Paris, The Intercontinental Exchange, The Chicago Mercantile Exchange, Borsa Italiana, Singapore Exchange, Hong Kong Menkul Kıymetler Borsası ve Hong Kong Vadeli İşlemler Borsası da dahil olmak üzere birçok küresel borsada üyelikleri olduğu bilinmektedir.

maven securities muhabbit - Pyth Network, Yeni Veri Sağlayıcısını Açıkladı!
Maven Securities

Maven Securities, çok stratejili hedge fonundan türetilen hem temel hem de nicel ticaret stratejilerini uygulamakla birlikte küresel finans piyasalarında likidite sağlamaktadır. Bununla birlikte Maven Securities, bilgisayar öğrenimi, işlem gücü ve ağ kapasitesindeki gelişmeleri, ticaret operasyonunun tüm yönlerini düzenlemeyi ve iyileştirmeyi amaçlayacak şekilde yönlendirmektedir.

Pyth Network Nedir?

Bir oracle çözümü olarak öne çıkan Pyth Network, tek bir veri sağlayıcısına bağlı kalmayarak birçok veri sağlayıcısından gerçek zamanlı veri alımı yapmaktadır. Tek veri sağlayıcısı ile kurulan sistemin manipülasyona açık olduğunu belirten Pyth Network, birçok veri sağlayıcısına sahip olması ile tamamen merkeziyetsiz bir yapı içerisinde olduğunu savunmaktadır.

Pyth Network’e ait Discord sunucusuna girerek gelişmeleri takip edebilir, Telegram kanalından topluluk ile iletişime geçebilirsiniz.

Daha Fazla DeFi Haberi için: DeFi Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar