Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69674.99
-0.32%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3801.93
1.36%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.81
-3.16%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $613.8
-1.82%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Pyth Network’ün Yeni Veri Sağlayıcısı Belli Oldu: Huobi Global!

Pyth Network’ten iş birliği haberleri gelmeye devam ediyor. Son iş birliği ise önemli kripto para borsası Huobi Global ile yapılıyor.

Clock
Paylaş
Pyth Network’ün Yeni Veri Sağlayıcısı Belli Oldu: Huobi Global!

Bugün (19.07.2022) Pyth Network’e ait Medium hesabından önemli bir duyuru paylaşıldı. Duyuruda; dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Huobi Global ile Pyth Network arasında iş birliği kurulduğu ve kripto paraların gerçek zamanlı market verilerinin Huobi Global tarafından Pyth Network ile paylaşılacağı aktarılıyor.

728×90 muhabbit - Pyth Network'ün Yeni Veri Sağlayıcısı Belli Oldu: Huobi Global!300x250 muhabbit - Pyth Network'ün Yeni Veri Sağlayıcısı Belli Oldu: Huobi Global!

İlginizi çekebilir: Pyth Network Nedir?

pyth update 1200x600 - Pyth Network'ün Yeni Veri Sağlayıcısı Belli Oldu: Huobi Global!

Huobi Global Nedir?

2013 yılında kurulan Huobi Global, bugün dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri haline geldi. Güvenli ve pratik kripto para ticareti, platform üzerinde milyonlarca kullanıcı tarafından 130’dan fazla ülkede yapılabiliyor.

Huobi Global; Huobi Group’un bir parçası ve Huobi Group bir blok zinciri şirketi olarak dünya çapında çalışmalarına devam ediyor. Huobi Group’un kuruluş amacı blok zinciri teknolojileri üzerinde araştırma geliştirme çalışmaları yapmak ve aynı zamanda blok zinciri teknolojisini diğer sektörlere entegre etmek.

Huobi hakkında daha fazla haber için buraya bakabilirsiniz.

Huobi2 Muhabbit - Pyth Network'ün Yeni Veri Sağlayıcısı Belli Oldu: Huobi Global!

Pyth Network Güvenilirliğini Artırıyor

Solana ağı üzerinde çalışan Pyth Network, bir oracle çözümü olarak öne çıkıyor. 2021 yılının son çeyreğinde ana ağ geçişini tamamlayan Pyth Network, piyasa verilerinin merkeziyetsiz uygulamalara entegre edilmesine katkı sunuyor.

Huobi CFO’su Lily Zhang, Pyth Network iş birliği ile ilgili şu sözleri söyledi:

“Veri oracle’ları; merkeziyetsiz bir dünyanın en önemli parçalarından biri. Sürdürülebilir DeFi protokolleri için gecikmeleri az olan ve güvenilir verilere ihtiyaç var. Hızla büyümekte olan Pyth Network, güvenilir veri partnerleri ile yüksek potansiyelini açığa çıkarmaya devam edecek.”

Pyth Network Veri Birliği Başkanı Mike Cahill ise konu ile ilgili şu ifadelerde bulundu:

“Huobi Global kendisini lider kripto para borsaları arasına sokmayı başardı. Bu başarılı platformun dijital varlık verilerine zincir üzeri olarak erişmeyi dört gözle bekliyoruz. Bizim hedefimiz; finansın geleceğini inşa etmek ve daha verimli merkeziyetsiz piyasalar oluşturmak. Huobi Global ile yaptığımız bu iş birliği hedefimize katkı sağlayacak.

İlginizi çekebilir: Pyth Network, Bu Kez Gemini İle Anlaştı!

Pyth Network’ün Türkiye kolunun Telegram kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar