Muhabbit

Pyth Network’ün Yeni Veri Sağlayıcısı, DWF Labs Oldu!

Pyth Network’ten yeni veri sağlayıcısı haberi geldi. Her gün farklı iş birlikleri duyuran Pyth Network bu kez ise DWF Labs ile anlaşma sağladı.

Pyth Network’ten yeni veri sağlayıcısı haberi geldi. Her gün farklı iş birlikleri duyuran Pyth Network bu kez ise DWF Labs ile anlaşma sağladı. Pyth, Web3 yatırım şirketi DWF Labs ile ortaklık masasına oturarak, veri sağlayıcılarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

DWF Labs Nedir?

DWF Labs, token listelemeden piyasa oluşturmaya ve OTC ticaret çözümlerine kadar destek sağlayan çok aşamalı bir Web3 yatırım firması olarak karşımıza çıkmaktadır.

Singapur, İsviçre, Birleşik Arap Emirlikleri, Güney Kore ve BVI’da ofisleri bulunan DWF Labs, token yatırımı yöntemiyle likidite sağlayarak Web3 projelerine destek sağlar.

DWF Labs’ın Yönetici Ortağı Andrei Grachev söz konusu bu ortaklık hakkında ise şu açıklamalarda bulundu:

“Dünyanın önde gelen piyasası yapıcılarından biri olarak, tüm endüstrinin yararlanabileceği önemli verilere ulaşabiliyoruz. Ticaret ve fiyatlandırma verilerini Pyth Network’e sağlayarak Web3 endüstrisini daha esnek hale getiriyoruz.”

DWF Labs’ın Yönetici Ortağı Andrei Grachev

DWF Labs’ın Bölgesel Satış Müdürü de söz konusu bu ortaklık hakkında önemli açıklamalarda bulundu:

“Herkes için daha fazla veri, Web3 topluluğu için de daha fazla şeffaflık, gelişmiş ölçeklenebilirlik ve gelişmiş güvenilirlik anlamına gelmektedir.”

DWF Labs’ın Bölgesel Satış Müdürü

İlginizi çekebilir: Pyth Network Nedir?

Pyth hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Pyth Network’ün Türkiye kolunun Telegram kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Twitter’dan anlık ve hızlı haber akışı için hesabımızı takip edebilirsiniz: https://twitter.com/Muhabbitcom

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version