Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65189.42
-0.15%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3552.77
0.57%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.94
-0.33%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $598.6
0.61%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Raiinmaker, İklim Yardım Kuruluşlarını Desteklemek Üzere NFT’ler Oluşturacak!

Rainmaker ve Cosmic Wire, NFT oluşturarak iklim kuruluşlarına yardım edecek.

Clock
Paylaş
Raiinmaker, İklim Yardım Kuruluşlarını Desteklemek Üzere NFT’ler Oluşturacak!

Blockchain hayran katılım platformu Raiinmaker, çeşitli iklim yardım kuruluşlarını desteklemek üzere, altı özel NFT oluşturmak için Cosmic Wire ile ortaklık kurdu. 

Ortaklık kapsamında iki şirket, ünlü sokak sanatçısı Banksy’nin çalışmasına dayanan, orijinal Spy Booth duvar resmine bağlı tokenlar ile NFT’ler oluşturacak.

728×90 muhabbit - Raiinmaker, İklim Yardım Kuruluşlarını Desteklemek Üzere NFT'ler Oluşturacak!300x250 muhabbit - Raiinmaker, İklim Yardım Kuruluşlarını Desteklemek Üzere NFT'ler Oluşturacak!

Raiinmaker uygulamasındaki ünlüler, sporcular ve fenomenler tarafından desteklenen Raiinmaker tokenının, önümüzdeki ay piyasaya sürülmesi bekleniyor.

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

Yapılan açıklamada NFT’lerden elde edilecek gelirlerin tamamı iklim değişikliğiyle aktif olarak mücadele eden üç hayır kurumu olan Laudato Tree, Rainforest Nations Koalisyonu (CfRN) ve American Forests’ı desteklemek üzere kullanılacak.

Raiinmaker Kurucusu JD Seraphine, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Şu anda hepimizin iklim değişikliğiyle ilgili adım atması ve bu önemli gidişatı tersine çevirmek için üzerimize düşen görevi yapmamız çok önemli. CfRN, Laudato Tree ve American Forests’ın tüm önemli çalışmalarını desteklemekten onur duyuyoruz.”

Raiinmaker ile ortaklığın habercisi olan Cosmic Wire CEO’su Jerad Finck, ise yeni girişim hakkında şu açıklamada bulundu:

“Cosmic olarak bizler, dünyayı bu muhteşem parçayla yeniden tanıştırmaktan ve gelecek nesillerin keyfini çıkarması için süresiz olarak korumaktan gerçekten heyecan duyuyoruz. Çalışmadan geriye kalacak tek şey bu kalıntılar. Ve bu kalıntılar şimdi blok zincirinde sonsuza kadar zaman kapsülü içinde olacaklar.”

Laudato Tree Hakkında

17 yaşındaki aktivist Vivienne Harr tarafından kurulan hayır kurumu Laudato Tree, Afrika’da yer alan 11 ülkedeki yerel toplulukları güçlendirmeyi ve o bölgeye yedi milyon ağaç dikmeyi ve korumayı amaçlayan, gençlerden güç alan bir hareket olarak faaliyet gösteriyor. Kuruluış yaptığı faaliyetler için hiç bir kâr amacı gütmediğini belirtiyor.

“Dünyayı değiştirmek için büyük veya güçlü olmanıza gerek yok. Yalnızca kalbinizin sesini dinlemeniz ve inandığınız şeyin arkasında durmanız gerekiyor.”

Rainforest Nations Koalisyonu (CfRN) Hakkında

Yağmur Ormanı Ülkeleri Koalisyonu (CfRN), kuruluş amacı olarak kendisini, hem gelişmekte olan hem de sanayileşmiş ülkeleri orman yönetimini ekonomik kalkınma ile uzlaştırma konusunda iş birliği yapmak için bir araya getiren bir topluluk olarak tanımlıyor.

Raiinmaker Hakkında

Hayran katılım süreçlerini otomatikleştirmek için blok zincirinden yararlanan Raiinmaker, geleneksel çözümlerin maliyetinin çok altında dijital ödüller sağlayarak hayranların sosyal eylem yoluyla keşfetmesini, büyümesini ve ödüller kazanmasını sağlıyor.

Web: https://www.raiinmaker.com/

Twitter: https://twitter.com/Raiinmakerapp

Telegram: https://t.me/raiinmakerapp

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar