Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66568
3.97%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3485.83
2.43%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.14
4.92%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $591.9
3.77%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Raoul Pal, Spot ETH ETF’lerinin de Yakında Onaylanacağını Öngörüyor

Clock
Paylaş
Raoul Pal, Spot ETH ETF’lerinin de Yakında Onaylanacağını Öngörüyor

Tanınmış bir makro uzman ve kripto para meraklısı olan Raoul Pal, kripto para dünyasının bazı önemli yönlerini ele aldı. Raoul Pal; Bitcoin ETF’ler, NFT’ler ve büyük yatırımcıların piyasadaki rolü gibi konuları inceledi ve kripto para dünyasında büyük bir sorunun altını çizdi: Düzenleme.

728×90 muhabbit - Raoul Pal, Spot ETH ETF'lerinin de Yakında Onaylanacağını Öngörüyor300x250 muhabbit - Raoul Pal, Spot ETH ETF'lerinin de Yakında Onaylanacağını Öngörüyor

Pal, ETF’lerin kripto para piyasasını nasıl etkileyebileceğine dair düşüncelerini paylaştı. ETF’leri ani bir fiyat patlaması olarak görmek yerine, Bitcoin Halving gibi arzın zamanla fiyatları yükseltebileceğini belirtti. Ayrıca, belirsiz düzenlemelerin kripto ve blockchain teknolojisinin benimsenmesini nasıl yavaşlatabileceğini de açıkladı.

“Spot ETH ETF de gerçekleşecek; tabii ki daha sonra olacak; Bitcoin biter bitmez, ETH’ye giderek önden koşacaklar çünkü bir sonrakinin bu olduğunu biliyorlar. Bitcoin ETF’sini tek seferlik bir olay olarak görmüyorum. İnsanlar bunu kripto ekonomisine likidite enjeksiyonu olarak görüyor ama ben bunun bir ticaret anlaşması olduğunu söylüyorum. Ticaret anlaşmaları, insanlar bu yeni ekonomide sermayelerinden bir getiri elde ettiklerinde çalışmaya başlar ve sonra yığılırlar.”

Pal, spot Bitcoin ETF ve spot Ethereum ETF’nin büyük yatırımcılar için daha fazla fırsat sunabileceğini vurguladı. Ancak etkilerinin zaman içinde ortaya çıkabileceğini söyledi. Emeklilik fonları ve büyük varlık yöneticilerinin zaman içinde kripto para piyasasına girmesini ve bunun piyasayı büyütebileceğini öngördüğünü ifade etti.

NFT’lerin geleceğine de değinen Pal, NFT’lerin etrafındaki ilk coşkunun geçici olabileceğini ve gerçek potansiyellerinin gelecekte daha fazla fark edilebileceğini ifade etti. NFT’ler, dijital koleksiyonların ve sanat eserlerinin yüksek fiyatlarla satılmasıyla dikkat çekti. Ancak Pal, bu alanda daha fazla yeniliğin ve uygulama alanlarının olacağını öne sürdü.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar