Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63219.14
-4.67%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3085.38
-4.71%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.15
-7.50%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $549.8
-4.50%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

Raydium, Hubble Protocol’ün USDH’sini Platforma Eklediğini Duyurdu!

Borsa tarafından yapılan açıklamada, USDH için yeni likidite havuzları oluşturulacağı belirtildi.

Clock
Paylaş
Raydium, Hubble Protocol’ün USDH’sini Platforma Eklediğini Duyurdu!

Solana ağı üzerinde merkeziyetsiz bir borsa olan Raydium, yeni bir duyuru gerçekleştirdi. Borsa tarafından yapılan açıklamada, Hubble Protocol’ün USDH’sinin DEX’e entegre edildiği belirtildi.

728×90 muhabbit - Raydium, Hubble Protocol'ün USDH'sini Platforma Eklediğini Duyurdu!300x250 muhabbit - Raydium, Hubble Protocol'ün USDH'sini Platforma Eklediğini Duyurdu!

Böylece, USDH’nin eklenmesi ile birlikte, Solana‘da bulunan likiditenin güçlendirilmesine katkı sağlanmış olduğu belirtildi. Bilindiği üzere USDH, her zaman bir ABD dolarının gerçek değerini koruyan ve merkezi olmayan kripto varlıkları tarafından desteklenen sabit bir paradır.

Bunun yanında, yeni girişimi kutlamak adına HBB-USDH çifti için bir Fusion havuzu ve özel bir USDH-USDC havuzu başlatılacağı belirtildi. Havuzda likidite sağlayıcılara sağlanacak teşvikler ise HBB olarak verilecek.

raydium USDH 1200x195 - Raydium, Hubble Protocol'ün USDH'sini Platforma Eklediğini Duyurdu!
USDH

Platform üzerinde hâlihazırda birçok likidite havuzu bulunuyor. Havuzlara varlıklarını kilitleyen kullanıcılar, pasif gelir elde etme şansına sahip oluyor.

Kilitli Varlık Miktarı

DeFiLlama verilerine göre Solana üzerindeki en yüksek kilitli varlığa sahip platformlar arasında yer alan Raydium’da 603 Milyon $’lık varlık kilitli durumda. Solana üzerindeki merkezsiz uygulamalarda ise toplamda 6.41 Milyar $’lık varlık bulunuyor. Ayrıca platform üzerine bugüne kadar 46 Milyar $’ın üzerinde hacim oluşturulmuş durumda.

Raydium’u kullanıyor musunuz?

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar