BİZİ TAKİP EDİN

DEFI

Raydium Üzerinde Blockasset NFT Satışı Gerçekleşecek!

Platform tarafından yapılan açıklamada NFT satış platformu DropZone üzerinde Blockasset NFT satışı gerçekleştirileceği belirtildi.

Avatar

Yayın:

-

raydium dropzone

Merkezsiz platform Raydium, yeni bir duyuru gerçekleştirdi. Platform tarafından yapılan açıklamada NFT satış platformu DropZone üzerinde Blockasset NFT satışı gerçekleştirileceği belirtildi.

bybit platform - Raydium Üzerinde Blockasset NFT Satışı Gerçekleşecek!

Blockasset tarafından ortaya konan efsanevi atletlerin NFT koleksiyonu, DropZone üzerinde satışa çıkacak.

Tüm Detaylar Yakında Açıklanacak

5 farklı atletin koleksiyonlarının satışını gerçekleştirecek platform, ilgili koleksiyonun ve satışının detaylarının yakın zamanda açıklanacağını duyurdu.

İrlandalı sanatçı Dosbrak tarafından ortaya konan ve tasarlanan NFT’ler, Solana üzerinde oluşturularak satışa çıkarılacak.

DropZone üzerinde gerçekleşen satışın ardından NFT’ler, Raydium tarafından ortaya konan NFT pazar yerinde de satışa konabilecek.

Bugüne kadar DropZone üzerinde dört farklı NFT koleksiyonu satışı gerçekleştiren Raydium, Blockasset ile birlikte beşinci satışını gerçekleştirmiş olacak.

Jungle Cats, Solarmy, Playground ve Cyber Samurai koleksiyonlarının satışının gerçekleştiği platform, NFT koleksiyonlarının popülerleşmesi ile birlikte duyurulmuş ve aktive edilmişti.

Raydium üzerinde gerçekleşecek satışa katılmayı düşünüyor musunuz?

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bybit

Trend Haberler