Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65805.23
0.93%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3172.81
3.97%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.88
10.89%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $570.1
1.33%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Red Date Technology: NFT’ler Beş Yıl İçinde Çin’de Yaygın Olarak Kullanılacak!

Şirket, Çin’de NFT gelişimini desteklemek için altyapı hizmeti başlatacak.

Clock
Paylaş
Red Date Technology: NFT’ler Beş Yıl İçinde Çin’de Yaygın Olarak Kullanılacak!

Blockchain Services Network’ün (BSN) arkasındaki firma olan Red Date Technology, Çin’de değiştirilemez tokenların (NFT) dağıtımını desteklemek için altyapı hizmeti başlatacağını duyurdu.

BSN Dağıtılmış Dijital Sertifikası (DDC) olarak adlandırılan yeni proje, 29 Ekim tarihinde “BSN Açık İzinli Zirvesi”nde duyuruldu.

728×90 muhabbit - Red Date Technology: NFT'ler Beş Yıl İçinde Çin'de Yaygın Olarak Kullanılacak!300x250 muhabbit - Red Date Technology: NFT'ler Beş Yıl İçinde Çin'de Yaygın Olarak Kullanılacak!

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

Red Date CEO’su Yifan konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, NFT’lerin önümüzdeki beş yıl içinde Çin’de yaygın olarak kullanılacağını, ancak hükümetin teknolojinin kripto paralar ile ilişkilendirilmesini veya halka açık, izinsiz zincirlerde çalışmasını istemediğini söyledi.

“Çin’deki çevreye bakarsak, NFT’leri başlatmanın tek yolu bu gibi görünüyor.”

Yapılan açıklamada, BSN-DDC’de geliştiricilerin, NFT platformlarını oluşturmak için BSN üzerindeki 10 “açık izinli ” zincire erişebilecekleri belirtiliyor. Bu nedenle, projeye katılmak için daha fazla halka açık zincir çağrısında bulunulduğu söyleniyor.

Altyapı hizmetinin, BSN dışındaki node’lara da dağıtılabileceğini belirten Red Date CEO’su, film endüstrisinde büyük bir şirketle çalıştıklarını ekleyerek şu açıklamayı yaptı:

“Burada gördüğüm şey, telif hakkı ve fikri mülkiyete sahip her şirketin NFT’leri düşündüğü.”

Projenin Ocak 2022’nin sonunda başlayacağı belirtilirken, geçtiğimiz hafta Çin medyasında çıkan haberlerde, Çin’in büyük teknoloji devleri olan Ant Group ve Tencent’in sitelerinde ve platform adlarında NFT’lere yapılan referansları “dijital koleksiyon ürünleri” olarak değiştirdiği bildirildi.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar