Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68120.12
-3.35%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3815.44
1.30%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.39
-5.00%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $595
-4.14%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Reddit Halka Açılmayı Planlıyor!

Reddit halka arz olacağını duyurdu.

Clock
Paylaş
Reddit Halka Açılmayı Planlıyor!

Popüler sosyal medya platformu Reddit, geçtiğimiz Çarşamba günü (15.12.2021) şirketin halka açılma planlarından bahsetti.

Şirket, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) halka açılma arzusunu belirten bir dosya gönderdi.

Bu arada SEC’in kurallarına göre herhangi bir şirketin halka arz tarihi belirlenmeden önce firmanın hisse senedi fiyatı hakkında bilgi vermesi yasak. SEC’den gelen bilgilere bakacak olursak, Reddit bu adımı uzun bir zamandır planlıyor.

728×90 muhabbit - Reddit Halka Açılmayı Planlıyor!300x250 muhabbit - Reddit Halka Açılmayı Planlıyor!

Ağustos ayında popüler sosyal medya platformu, 700 milyon $’lık yatırım alarak 10 milyar $’lık bir değerlemeye ulaştı. Elde ettiğimiz bilgilere göre Reddit, 2021 yılının ikinci çeyreğinde 100 milyon $’lık reklam geliri elde etmiş. Bu gelir, geçtiğimiz senenin raporlarına göre %200’lük bir artışı temsil ediyor.

Reddit’in açıklamalarına göre halka arz, SEC’e teslim edilen dosyaların piyasa ve diğer koşullara bağlı olarak incelendikten ve tasdik alınmasından sonra yapılacak.

Reddit Facebook ve Google’ın Gölgesinde Büyüdü!

Ülkemizde de nispeten popüler olan platform, daha çok Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformları ile rekabet halinde.

Şirketin CEO’su Steve Huffman, konu hakkında şu açıklamaları yaptı:

Reddit, Facebook ve Google gibi devlerin gölgesinde büyümeye devam etti. Bu adımı atabiliyor olmamız beni gururlandırıyor.

Bunun yanı sıra Reddit, kripto para yatırımcılarının da sıkça uğradığı bir mecra. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda platformda bulunan kullanıcılar, bazı kripto paralar için kampanyalar düzenlemişti.

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar