Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64721.99
-3.52%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3413.59
-4.28%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.02
-10.46%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $581.4
-4.53%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Revolut, İngiltere Müşterileri için Kripto Satın Alımını Geçici Olarak Durduruyor

Clock
Paylaş
Revolut, İngiltere Müşterileri için Kripto Satın Alımını Geçici Olarak Durduruyor

Revolut, İngiltere’nin Finansal Yönetim Otoritesi’nin (FCA) 8 Ocak’ta yürürlüğe girecek olan yeni kripto para kuralları nedeniyle, ülkedeki müşteriler için 3 Ocak’ta kripto para satın alımını geçici olarak durduracağını açıkladı.

Birleşik Krallık’taki Revolut müşterileri mevcut tuttukları kripto paraları satabilecek ancak yeniden satın alamayacak. Açıklamaya göre, durumdan perakende müşteriler etkilenmeyecek, ticari müşteriler ise 3 Ocak itibarıyla kripto satın alamayacak.

728×90 muhabbit - Revolut, İngiltere Müşterileri için Kripto Satın Alımını Geçici Olarak Durduruyor300x250 muhabbit - Revolut, İngiltere Müşterileri için Kripto Satın Alımını Geçici Olarak Durduruyor

Açıklamanın devamında “Bu geçici duraklama, Revolut Business aracılığıyla kripto tutma ya da satma hakkınızı etkilemeyecek veya bizimle kullandığınız diğer araçları ve özellikleri etkilemeyecektir” denildi. Revolut, duraklama hakkında daha fazla yorum yapmadı.

FCA’in 8 Ocak 2024’te kripto para düzenlemelerini uygulamaya başlaması, ülkede faaliyet gösteren kripto şirketlerinin de teklif ve kullanıcı kabullerinde duraklamalara neden oldu. FCA, kripto varlık ürünleri için netlik ve şeffaflık için 2023 Ekim ayında kurallar getirmişti. Fakat bu kurallara uyum konusunda daha fazla teknik geliştirme gerektiren özellikler için bazı şirketlere biraz zaman tanımıştı.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar