Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63440
5.17%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3061.6
3.35%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $34.7
5.50%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $549.3
5.33%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Riot Blockchain Yeni CFO’sunu Tanıttı!

Riot Blockchain Yeni CFO’sunun işe başmlama tarihi belli oldu

Clock
Paylaş
Riot Blockchain Yeni CFO’sunu Tanıttı!

En büyük Bitcoin madencilik şirketlerinden bir olan Riot Blockchain 15 Ağustos 2022 tarihinde yeni işine başlayacak olan CFO’sunu tanıttı.

Riot CEO’su Jason Les, Kurumsal ve Finansal Operasyonlar Başkanı Colin Yee‘yi yeni Finansal İşler Müdürü (CFO) olarak atayacaklarını açıkladı. Konu hakkında açıklama yapan Les şunları söyledi:

728×90 muhabbit - Riot Blockchain Yeni CFO'sunu Tanıttı!300x250 muhabbit - Riot Blockchain Yeni CFO'sunu Tanıttı!

“Şirketin stratejik hedeflerine ulaşmasına ve aşmasına yardımcı olmak için Colin Yee’nin yeni CFO’muz olarak devreye girmesinden memnunuz. Riot’un mevcut operasyonel ivmesinin hız kesmeden devam edeceğinden eminiz.”

CFO değişikliği 2022 yılında şirketin rakipleri Core Scientific ve Marathon Digital’e göre madenci hisselerinin %72 oranında düşmesinden sonra geldi. Ayrıca Bitcoin madenciliği endüstrisi, Bitcoin’in kasım ayından beri düşmesinden dolayı zor anlar geçirdi.

Riot şirketi 10 Mayıs 2022 Salı günü ilk çeyrek raporlarını açıkladı. Rapora göre beklenen gelir tahminleri tutmadığı belirtildi. Ancak madencilerin gücünün saniyede 12.8 exahash hash rate olduğu belirtildi.

Şirket ayrıca şu anki CFO Jeff McGonegal, görevinden ayrılarak 7 Şubat 2023 tarihine kadar şirketin Kıdemli Danışmanı olarak görev yapacağını açıkladı.

Les eski CFO hakkında şunları söyledi:

“Jeff McGonegal uzun yıllardır bize hizmet veren bir çalışanımızdır ve yıllar boyunca şirkete büyük katkı sağlamıştır. Sorunsuz ve düzenli bir geçiş sağlamak için Şirketin Kıdemli Danışmanı ve ekibimizin bir parçası olmaya devam edeceğinden dolayı çok memnunuz.”

Riot Blockchain Yeni CFO’su Colin Yee Oldu

Eski yeminli mali müşavir (EBM) olan Yee, Nisan 2022’de Kurumsal ve Finansal Operasyonlar Başkanı olarak Riot’a katıldı. Bundan önce inşaat ve jeotermal sistemlere odaklanan şirketlerin gelirlerini kontrol eden bir aile şirketinin COO’su ve CFO’su olarak görev yapıyordu.

Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha Fazla Bitcoin Haberleri İçin: Bitcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar