Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65850.01
-0.20%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3390.61
-2.19%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.92
-3.31%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $580.5
-0.50%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, ABD’ye Yönelik Açıklamalarda Bulundu!

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Singapur’da düzenlenen TOKEN2049 isimli etkinlikte ABD ve kripto paralar arasındaki ilişki hakkında çarpıcı yorumlarda bulundu.

Clock
Paylaş
Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, ABD’ye Yönelik Açıklamalarda Bulundu!

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Singapur’da düzenlenen TOKEN2049 isimli etkinlikte ABD ve kripto paralar arasındaki ilişki hakkında çarpıcı yorumlarda bulundu. Garlinghouse TOKEN2049 adlı etkinlikte ABD’nin şu anda dünyada kripto para girişimi başlatmak için kaçınılması gereken tek ülke olduğunu belirtti.

728×90 muhabbit - Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, ABD'ye Yönelik Açıklamalarda Bulundu!300x250 muhabbit - Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, ABD'ye Yönelik Açıklamalarda Bulundu!

Ripple CEO’su, kripto para girişiminde bulunabilecek ülkeler arasında Singapur, Birleşik Krallık, Birleşik Arap Emirlikleri ve İsviçre gibi ülkeleri örnek gösterdi.

Bildiğiniz üzere ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile Ripple arasındaki anlaşmazlık 2 yılı aşkın süredir devam ediyordu ve dava süreç boyunca birden fazla aşamadan geçmişti. Fakat Amerika Birleşik Devletleri’nde bir hakim resmen Ripple’ın XRP’sinin bir menkul kıymet olarak kabul edilmediğini ilan ederek davaya son noktayı koymuştu.

Davadan olumlu sonuç alan Ripple CEO’su Brad Garlinghouse ise TOKEN2049 etkinliğinde davaya gönderme yaparak, SEC’in stratejisinin işe yaramadığını belirtti. Garlinghouse Ripple ve Grayscale’in SEC’e karşı kazandığı davaların mahkemelerin tutumunu değiştirmesinde önemli rol oynadığının altını çizdi ve ekledi:

“Bence ibrenin değiştiğini görüyorsunuz. Eskiden pek çok yargıç şöyle düşünüyordu: “SEC her zaman haklıdır” diyorlardı ve buna karşı çıkmıyorlardı ama bence gidişatın değiştiğini görmeye başlıyorsunuz.”

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar