Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66384
0.31%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3264.84
2.78%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.15
1.90%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $616.5
0.74%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Ripple, Finans Şirketlerine Yönelik, Liquidity Hub İsimli Yeni Bir Hizmet Başlatıyor!

Ripple, şirketlerin dijital varlıklara erişim sağlamasını hedefleyecek.

Clock
Paylaş
Ripple, Finans Şirketlerine Yönelik, Liquidity Hub İsimli Yeni Bir Hizmet Başlatıyor!

Fintech firması Ripple, finans şirketlerine yönelik, müşterilere kripto para birimi ticareti sunmalarına izin verecek yeni bir hizmet duyurdu.

9 Kasım 2021 tarihinde yayımlanan bir blog gönderisinde Ripple, Liquidity Hub hizmetini açıkladı ve her şirketin kripto para varlıkları için bir stratejiye sahip olması gereken bir “kripto-ilk gelecek” lanse etti.

728×90 muhabbit - Ripple, Finans Şirketlerine Yönelik, Liquidity Hub İsimli Yeni Bir Hizmet Başlatıyor!300x250 muhabbit - Ripple, Finans Şirketlerine Yönelik, Liquidity Hub İsimli Yeni Bir Hizmet Başlatıyor!

Yeni hizmet; kurumsal müşterilerini, borsalar, piyasa yapıcılar ve tezgah üstü (OTC) ticaret masaları gibi bir dizi sağlayıcıdan dijital varlıklara erişim sağlamasını hedefleyecek. Şu anda deneme aşamasında olan hizmetin 2022 yılında tam olarak faaliyete geçeceği bildirildi.

Likidite Hub’ın başlangıçta Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ethereum Classic, Bitcoin Cash ve XRP‘yi destekleyeceği belirtildi.

Şirket, bu gelişmenin yanında, kripto para varlık tekliflerini genişletmeyi ve gelecekte NFT’ler dahil diğer kripto para birimlerini de platforma dahil etmeyi planlıyor.

RippleNet Genel Müdürü Asheesh Birla, şirketin yaklaşık iki yıldır Talep Üzerine Likidite (ODL) ürününü desteklemek için bu kripto para kaynak teknolojisini kullandığını belirterek şu ifadelere yer verdi:

“Müşterilerimiz, finansal kurumlarla kendi kapsamlı çalışmalarımızı güçlendiren kripto para varlıkları satın almak, satmak ve tutmak için aynı güvenilir tek noktadan erişime erişmek isteyecektir.”

Birla ayrıca, müşterilerin Ethereum’u satın alıp elinde tuttuktan sonra gelecek nesil hizmetleri istemelerinin mantıklı olduğunu ekledi. Ripple ayrıca, kripto para staking ve yatırım hizmetleri sunma planlarını açıklayarak DeFi’ı daha da derinleştirmeye devam ediyor.

İlginizi çekebilir: DeFi Nedir?

Bu konu ile ilgili olarak 6 Kasım 2021’de, Ripple’ın Ethereum ağında wrapped XRP’yi (wXRP) destekleyeceğini ve yerel token sahiplerinin DeFi protokolleriyle etkileşime girmesini sağlayacağını bildirdi.

San Francisco merkezli fintech firması, hala Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile devam eden bir soruşturmanın içinde yer alıyor. Bu konudaki son dönemeçte, Sulh Hakimi Sarah Netburn, şirkete davada kanıt olması için şirket içi toplantılarının video ve ses kayıtlarını bulmasını ve üretmesini emretti.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar