Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $61217.71
0.04%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3334.1
-0.18%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.58
0.62%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $398.7
-3.35%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Ripple XRP Fiyat Analizi 19.02.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ripple’ı inceliyoruz. Ripple grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Ripple XRP Fiyat Analizi 19.02.2022

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda RIPPLE yani XRP’yi inceleyeceğim. Uzun süredir fiyat analizi serimizde XRP grafiğini incelemediğimi fark ettim. Bu nedenle bugünkü fiyat analizi yazımda detaylı incelemesini yapacağım.

XRP Fiyat 19 Şubat 2022

2022 içerisinde henüz 1 dolar seviyesinin üzerine çıkamayan XRP, şu an 0,8363 dolar seviyesinde işlem görmekte. Geçtiğimiz haftalarda 0,91 dolar seviyelerine kadar yükselen XRP, direnç bölgesinden tepki aldı. Analiz kısmında destek ve direnç bölgelerimizi inceleyeceğiz.

Binance BannerBinance Banner

XRP Grafik 19 Şubat 2022

Ripple XRP fiyat grafiği 19.02.2022. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasında alınmıştır.

XRP grafiğimizi destek ve direnç bölgeleri yardımıyla takip edeceğiz. Oldukça sade olan grafiğimizin alt kısmında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır. Grafikte kullanılan veriler Binance borsasının sağladığı XRP/USDT paritesine aittir. Ayrıca 4 saatlik zaman diliminde inceleyeceğimiz grafiğimiz TradingView aracılığıyla hazırlanmıştır.

XRP Analiz 19 Şubat 2022

Destek ve direnç bölgelerimizi her zaman olduğu gibi mor alanlar ile belirttim. 0,6 dolar seviyesinden ivmeli yükselişine başlayan XRP, %50 oranında değer kazanarak 0,9 dolar seviyesine kadar yükseldi. 0,9 dolar seviyesinde bulunan direnç bölgesi, geçmiş fiyat hareketlerinde güçlü bir tepki bölgesi olarak çalıştı. Umarım kısa süre içerisinde direnç bölgesi aşılır ve 1 dolar seviyesi tekrar test edilir.

XRP Fiyat Analizi 2-2

XRP Yorum 19 Şubat 2022

XRP grafiğinde yükseliş veya düşüş yönlü bir formasyon bulunmamakta. Bu nedenle grafiğimizi destek ve direnç bölgelerimiz yardımıyla takip etmeye devam edeceğiz. Destek bölgesinde açılan işlemlerin zarar kesme seviyesi destek bölgesinin altı olacaktır. Hedef olarak kullanılacak seviyeler ise direnç bölgeleri olacaktır.

XRP için güncel teknik incelemem bu şekildeydi. Grafiğimizde gelişme olduğu takdirde tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde XRP/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar