Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63425.58
2.46%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3462.32
1.20%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.02
-3.45%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $414.9
1.00%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Ripple XRP Fiyat Analizi 23.04.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ripple’ı inceliyoruz. Ripple grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Ripple XRP Fiyat Analizi 23.04.2022

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda RIPPLE yani XRP’yi inceleyeceğim. Geçtiğimiz günlerde düşen trend çizgisini kıran XRP %13 oranında değer kazanmıştı. Düşen trend kırılımını değerlendirmiştik. Şimdi grafiğimizin son durumunu inceleyeceğiz ve oluşturulabilecek en mantıklı stratejiyi teknik açıdan hazırlayacağız. Sizleri çok fazla bekletmeden XRP fiyat analizimize geçelim.

Binance BannerBinance Banner

XRP Fiyat 23 Nisan 2022

Şu an 0,7 dolar destek seviyesi üzerinde bulunan XRP, fiyat analizi hazırladığım bu saatlerde 0,714 dolar seviyesinde işlem görmekte.

XRP Grafik 23 Nisan 2022

Ripple XRP fiyat grafiği 23.04.2022. 2 Saatlik grafik, veriler Binance borsasında alınmıştır.

2 saatlik zaman diliminde olan grafik TradingView aracılığıyla hazırlanmıştır. Grafikte kullanılan veriler Binance borsasının sağladığı XRP/USDT paritesine aittir. Grafik üzerinde destek, direnç ve düşen trend çizgisi bulunmakta. Ayrıca grafik üzerinde RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

XRP Analiz 23 Nisan 2022

Destek ve direnç bölgeleri mor alanlar yardımıyla belirtilmiştir. Düşen trend kırılımı sonrası 0,8 dolar seviyesine kadar yükselen XRP, direnç bölgesinden tepki aldı. 0,8 dolar direnç bölgesinden satış baskısıyla karşılaşmasıyla 0,7 dolar destek bölgesine kadar düşüş yaşadı.

Grafiğimizin güncel durumuna bakacak olursak, destek bölgesinde hareket ettiğini görmekteyiz. XRP grafiğine bakarak yeni pozisyon açmayı düşünenler, destek altında stop olacak şekilde pozisyon düşünebilir. Açılan pozisyonların hedefi seviyesi ise direnç bölgeleri olacaktır.

XRP Fiyat Analizi 2-2

XRP Yorum 23 Nisan 2022

Geçmiş fiyat grafiğine baktığımız zaman 0,7 dolar seviyesi oldukça iyi çalışmakta. Bu nedenle şu an bulunduğumuz bölgeden tepki alınması bizleri şaşırtmayacaktır. Umarım XRP destek altına düşmez ve yatırımcılarını mutlu eder.

XRP için güncel teknik incelemem bu şekildeydi. Grafiğimizde gelişme olduğu takdirde tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde XRP/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar