Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51215.99
-2.15%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2917.08
-0.59%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37
-5.47%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $365.5
1.98%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Ripple XRP Fiyat Analizi 25.06.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ripple’ı inceliyoruz. Ripple grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Ripple XRP Fiyat Analizi 25.06.2022

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda RIPPLE yani XRP’yi inceleyeceğim. Geçen hafta hazırladığım XRP fiyat analizini değerlendireceğiz. Ayrıca grafiğimizin güncel durumunu inceleyerek olası fiyat hareketlerinden faydalanmaya çalışacağız. Sizleri çok fazla bekletmeden fiyat, grafik, analiz ve yorum başlıklarına geçelim.

Binance BannerBinance Banner

XRP Fiyat 25 Haziran 2022

Fiyat, düşük tepe bölgeleri oluşturarak devam etmekte. Düşük tepeler fiyat açısından olumlu karşılanmaz. Şu an 0,35 dolar seviyesinde işlem gören XRP grafiğini aşağıda detaylı şekilde inceleyeceğim.

XRP Grafik 25 Haziran 2022

Ripple XRP fiyat grafiği 25.06.2022. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasında alınmıştır.

TradingView aracılığıyla hazırladığım grafikte kullanılan veriler Binance borsasının sağladığı XRP/USDT paritesine aittir. 4 saatlik zaman diliminde olan grafiğimizde 2 adet düşen trend çizgisi bulunmakta. Ayrıca grafiğimizin alt kısmında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

Grafiğimizin alt tarafında bulunan düşen trend çizgisini 17 Haziran 2022 tarihli Ripple fiyat analizinde belirtmiştim. Trend çizgisinin kırılımı ile XRP, %19 oranında değer kazandı. Değerlendiren okurlarımızı tebrik ederim.

XRP Analiz 25 Haziran 2022

Grafik üzerinde bulunan mor alanlar her zaman olduğu gibi destek ve direnç bölgelerini belirtmektedir. 0,38 dolar seviyesine kadar yükselen XRP, direnç bölgesi ve yükselen trend çizgisinin kesişiminden tepki alarak 0,36 dolar bölgesinin altına indi. Kırılan 0,36 dolar destek seviyesi artık direnç bölgesi olarak çalışacaktır. Bu nedenle mevcut pozisyonlarda daha dikkatli olunmalı.
Grafiğimizin güncel durumuna baktığımız zaman 0,335 dolar bölgesi güvenli görünmekte. Bu seviyenin güvenli bir bölge olduğunu geçmiş fiyat hareketlerinden anlayabiliriz. Bu seviyede açılacak işlemlerin stop mesafesi destek bölgesinin altında olacaktır. Hedef olarak kullanılabilecek seviyeler ise direnç bölgeleridir.

XRP Fiyat Analizi 2-2

XRP Yorum 25 Haziran 2022

Umarım 13 Mayıs 2022 tarihinde başlayan düşen trend çizgisi en kısa sürede aşılır. Sonuç olarak düşen trend çizgisinin aşılması durumunda hacimli yükselişler görebiliriz.

XRP grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası hareketleri incelediğim fiyat analizimiz bu şekildeydi. Grafikte gelişmeler olduğu takdirde grafiğimizi güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde XRP/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar