Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67462
1.00%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3469.4
-0.13%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $32.1
4.29%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $594.5
0.12%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Ripple Grafiğinde Yükselen Üçgen Formasyonu!

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ripple’ı inceliyoruz. Ripple grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Ripple Grafiğinde Yükselen Üçgen Formasyonu!

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda RIPPLE yani XRP’yi inceleyeceğim. Ripple grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası fiyat hareketlerini detaylı bir şekilde değerlendireceğiz. Sizleri çok fazla bekletmeden fiyat, grafik, analiz ve yorum başlıklarına geçelim.

728×90 muhabbit - Ripple Grafiğinde Yükselen Üçgen Formasyonu!300x250 muhabbit - Ripple Grafiğinde Yükselen Üçgen Formasyonu!

XRP Fiyat 3 Eylül 2022

0,32 dolar destek seviyesi ile 0,335 dolar direnç bölgesi arasında yükselen üçgen formasyonu oluşturan XRP, şu an 0,3308 dolar seviyesinde işlem görmekte.

XRP Grafik 3 Eylül 2022

T3BM64yj - Ripple Grafiğinde Yükselen Üçgen Formasyonu!
Ripple XRP fiyat grafiği 03.09.2022. 1 Saatlik grafik, veriler Binance borsasında alınmıştır.

Binance borsasının XRP/USDT paritesine ait olan grafik 1 saatlik zaman dilimindedir. TradingView aracılığıyla hazırladığım grafiğin üzerinde destek, direnç ve yükselen trend çizgisi bulunmakta. Grafiğimizde görüldüğü gibi fiyatın, trend çizgisinden ve 0,335 dolar direnç bölgesinden aldığı tepkiler ok işaretleri ile gösterilmiştir. Ayrıca grafiğimizin alt kısmında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

XRP Analiz 3 Eylül 2022

Grafik üzerinde bulunan mor alanlar destek ve direnç bölgelerini belirtmektedir. Şu an 0,325 dolar destek seviyesi ile 0,335 dolar direnç bölgesi arasında işlem gören Ripple grafiğinde yükselen üçgen formasyonu bulunmaktadır. Yükselen üçgen formasyonunda detaylarına bakacak olursak, yükselen dip seviyeleri sayesinde oluşan yükselen trend çizgimiz bulunmaktadır. Ayrıca yükselen trend çizgisi üzerinde işlem gören parite aynı direnç seviyeden tepki alır.

Yükselen üçgen formasyonu yakından takip edilmeli ve kırılım yönü yakından takip edilmeli. Güçlü direnç bölgesinin kırılması ile yükseliş yönlü fiyat hareketi beklenir. Diğer yandan yükselen trend çizgisinin kırılması durumunda dikkatli olunmalı.

XRP Fiyat Analizi21 - Ripple Grafiğinde Yükselen Üçgen Formasyonu!

XRP Yorum 3 Eylül 2022

Umarım grafiğimizde bulunan yükselen üçgen formasyonu yukarı yönlü kırılır ve yükseliş yönlü fiyat hareketi gerçekleşir.

XRP grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası hareketleri incelediğim fiyat analizimiz bu şekildeydi. Grafikte gelişmeler olduğu takdirde grafiğimizi güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde XRP/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar