Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $60065.62
3.81%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3197.45
2.38%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.07
1.64%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $537.7
0.86%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Ripple Kazandı! XRP Menkul Kıymet Sayılmayacak!

Yıllar süren davanın sonuna gelindi! Ripple, SEC ile arasında süregelen çatışmadan galip çıktı. XRP menkul kıymet sayılmayacak.

Clock
Paylaş
Ripple Kazandı! XRP Menkul Kıymet Sayılmayacak!

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile Ripple arasındaki anlaşmazlık 2 yılı aşkın süredir devam ediyordu ve dava süreç boyunca birden fazla aşamadan geçmişti.

SEC ve Ripple arasındaki bu durum piyasada belirsizlik ortamı yaratıyordu. Uzun süren hukuki çekişme, XRP’nin fiyatı üzerinde olumsuz etkilere ve bireysel yatırımcıların cesaretini kırmak gibi sonuçlara yol açmıştı. Ancak uzun ve yoğun bir mücadeleden sonra, Ripple son karar ile galip çıktı.

728×90 muhabbit - Ripple Kazandı! XRP Menkul Kıymet Sayılmayacak!300x250 muhabbit - Ripple Kazandı! XRP Menkul Kıymet Sayılmayacak!

XRP Menkul Kıymet Değil

Son karara göre, Amerika Birleşik Devletleri’nde bir hakim resmen Ripple’ın XRP’sinin bir menkul kıymet olarak kabul edilmediğini ilan etti. Bu karar, XRP ve SEC arasındaki süregelen çatışmaya kesin bir son getiriyor.

Kararın duyulmasının ardından XRP fiyatında yüzde 30’lara varan ciddi bir yükseliş oldu. Haberin yazıldığı şu dakikalarda XRP, 0.5965 dolardan değer görüyor.

Ripple için gelen bu olumlu haberden sonra ise “boğa sezonu geliyor mu?” soruları daha güçlü şekilde sorulmaya başlandı.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar