Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $62445.42
4.97%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3326.08
4.68%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.02
3.92%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $552.1
3.33%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Ripple, Likidite Merkezini Brezilya ve Avustralya’ya Genişletiyor

Ripple Labs, işletmelerin dijital varlık alım satımı ve saklamak için Liquidity Hub’ı Brezilya ve Avustralya’da kullanıma açtığını duyurdu.

Clock
Paylaş
Ripple, Likidite Merkezini Brezilya ve Avustralya’ya Genişletiyor

Ripple Labs, işletmelerin dijital varlık alım satımı ve saklamak için kullanabilecekleri basitleştirilmiş bir platform olan Liquidity Hub‘ı, Brezilya ve Avustralya’da kullanıma açtığını duyurdu.

Ripple Labs, bu bölgelerle güçlü bağlantıları olduğunu ve kripto paraları müşterilerinin ödeme ve likidite ihtiyaçlarını karşılamak isteyen yenilikçi firmaların bulunduğunu açıkladı. Şirket, “Liquidity Hub, bu firmaların kripto varlık likiditesine erişmek için bugün kullandıkları karmaşık stratejilere bir alternatif sunuyor.” dedi.

728×90 muhabbit - Ripple, Likidite Merkezini Brezilya ve Avustralya'ya Genişletiyor300x250 muhabbit - Ripple, Likidite Merkezini Brezilya ve Avustralya'ya Genişletiyor

Bu hizmet, işletmelere tek bir API üzerinden birden fazla likidite havuzuna ve gelişmiş ticaret özelliklerine erişim sağlıyor. Hizmet şu an ABD’nin 35 eyaletinde, California, Pennsylvania, Georgia, Michigan, Arizona ve Colorado dahil olmak üzere kullanılabilir durumda.

Ripple’ın Likidite Ürünleri Başkanı Brad Chase, şirketin platforma yeni özellikler eklemeye devam ettiğini açıkladı.

“Eklenen yeni özellikler, müşteri deneyimini geliştirmek amacıyla yapılan alt yapı güncellemelerini içeriyor. Bunlar arasında ticaret kullanıcı arayüzü özellikleri ve tek API aracılığıyla kripto para depozito işlem süreleri için geliştirilmiş SLA’lar da bulunmaktadır.”

Brad Chase

Şirket, yılın ikinci çeyreğinde USDC ve USDT gibi stablecoin’lere destek eklediğini ve bu sayede NFT pazarları, kripto ATM’leri ve komisyoncular dahil farklı müşteri gruplarına daha iyi bir deneyim sunmayı amaçladığını belirtti.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar