Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56095
8.72%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3219.02
3.49%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.42
6.11%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $398.2
3.27%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Ripple XRP Fiyat Analizi 01.07.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ripple’ı inceliyoruz. Ripple grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Ripple XRP Fiyat Analizi 01.07.2021

Herkese selamlar ben CryptoTepe. Bugünkü fiyat analizi yazımda hepimizin yakından takip ettiği RİPPLE yani XRP’yi inceleyeceğiz. XRP grafiğimizdeki teknik göstergeler ve olası hareketlerini incelemeye başlayalım.

XRP Grafik 1 Temmuz 2021

Ripple XRP fiyat grafiği 01.07.2021. Saatlik grafik, veriler Binance borsasında alınmıştır.

Grafiğimiz 1 saatlik zaman dilimindedir. Grafikteki veriler Binance borsasının sağladığı XRP/USDT verileridir. Ayrıca fiyatın düşen trend çizgisinden aldığı tepkiler beyaz ok işaretleri yardımıyla gösterilmiştir.

Binance BannerBinance Banner

XRP Fiyat 1 Temmuz 2021

Binance BNB/USDT verilerine göre 2021 yılı içerisinde en düşük değeri 0.21 dolar, en yüksek değeri ise 1.96 dolar. Şu an 0.66 dolar seviyesinde işlem görmekte.

XRP Analiz 1 Temmuz 2021

Grafiğimizdeki mor alanlar destek ve direnç bölgeleri olarak çalışmakta. Ayrıca bir adet yeşil düşen trend çizgimiz bulunmaktadır. Şu an destek ve düşen trend çizgisi arasında sıkışan XRP için kırılım yönü oldukça önemli olacaktır.

XRP Yorum 1 Temmuz 2021

Xrp grafiğimize 1 saatlik zaman diliminde baktığımız zaman, düşen trend çizgisine 3 teması olduğunu görüyoruz. Fiyatın giderek alçalan tepeler oluşturmasıyla ortaya çıkan düşen trend çizgisinin kırılımını yakından takip etmeliyiz.  Diğer yandan destek ve direnç bölgelerine baktığımız zaman, destek üstünde bulunması şu an için olumlu bir durum. Fiyat giderek sıkışmış durumda, destek ve düşen trend arasında git gel yapan XRP için kırılım yönü umarım yukarı olur. Düşen trend kırılımı durumunda önündeki ilk direnç hedeflenebilir. Destek altına düşmesi durumunda dikkat edilmeli.

XRP için teknik değerlendirmelerim şu an için bu kadar. Grafiğimizde gelişme olduğu takdirde tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla XRP analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar