Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $61239.1
1.67%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3354.18
1.72%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $41.66
6.60%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $403.3
-1.15%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Ripple XRP Fiyat Analizi 01.07.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ripple’ı inceliyoruz. Ripple grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Ripple XRP Fiyat Analizi 01.07.2022

Herkese selamlar, bugün 2022 yılının ikinci çeyreğine başladık. Gönül isterdi ki yeşiller içinde bir piyasa olsun ve olumlu şeyler konuşalım. Ama kripto para piyasasında ayı sezonu devam ediyor. Bu yazıda Ripple (XRP) fiyat grafiğinin son durumunu inceleyeceğiz.

XRP Fiyat 1 Temmuz 2022

Geçtiğimiz haziran ayının ortalarında Ripple 0,29 dolar seviyesinin altına sarkmıştı. Ancak sonrasında fiyat yükselmeye başladı ve 0,38 dolar seviyesini de aştı. Maalesef ki fiyat orada kalıcı olamadı ve yazıyı hazırladığım sırada 0,31 dolar bölgesinden işlem görüyor.

Binance BannerBinance Banner

XRP Grafik 1 Temmuz 2022

Ripple XRP fiyat grafiği 01.07.2022. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Binance borsasında listeli Ripple/Tether (XRP/USDT) paritesine ait fiyat verileri. Grafik 4 saatlik zaman dilimindedir ve TradingView’den temin edilmiştir.

XRP Analiz 1 Temmuz 2022

Ripple’da haziran ayının sonlarında yaşanan yükselişler beraber “acaba bu defa dönüş gelecek mi” diye bekledik. Ama fiyat kırdığı desteği direnç olarak test etti sadece. Bu direncin üzerine fitil atsa da bir mum kapanışı yapamadı. Ardından da düşüş yaşayarak alt desteğine kadar geriledi.

Şu an için baktığımızda fiyatın henüz yeni bir yüksek tepe yapamadığını görmekteyiz. Oluşturduğu her tepe, bir önceki tepeden daha düşük kalmakta. Bu durum da zaten düşüş trendinin en belirgin özelliğidir. “Dönüş başladı” diyebilmek için bu durumun son bulması ve fiyatın yeni yüksek tepeler yapması gerekir. Şu an için böyle bir oluşum olmadığı için bir süre daha Ripple’da sadece kısa vadeli işlemler kovalayacağım.

Daha fazla Bitcoin analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

TradingView hesabımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde XRP/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar