Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66442.62
0.33%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3248.39
2.53%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.99
1.64%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $606.1
0.20%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Ripple XRP Fiyat Analizi 02.03.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ripple’ı inceliyoruz. Ripple grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Ripple XRP Fiyat Analizi 02.03.2021

Bugün inceleyeceğimiz coin Ripple yani XRP. Ripple hakkında bilgi vermeye gerek yok bence. Çünkü kripto para piyasasıyla biraz da olsa ilgilenen herkes Ripple’ı duymuştur ve en az bir defa trade etmiştir diye düşünüyorum. Son Ripple fiyat analizi yazımın üzerinden 1 aydan fazla zaman geçmiş. Bunun sebebi aslında takip ettiğimiz coin çeşidini arttırmamdan dolayı oldu. Her gün bir coine analiz yazısı hazırlamaya çalışınca haliyle tekrar aynı coine gelene dek baya bir zaman geçiyor. Artık lafı daha fazla uzatmayayım ve grafiğe geçelim.

728×90 muhabbit - Ripple XRP Fiyat Analizi 02.03.2021300x250 muhabbit - Ripple XRP Fiyat Analizi 02.03.2021
HhSjJRnC - Ripple XRP Fiyat Analizi 02.03.2021
Ripple XRP fiyat grafiği 02.03.2021. 2 saatlik grafik, veriler Binance borsasında alınmıştır.

Grafikteki yeşil alanlar destek ve direnç bölgelerimiz. İlk defa Ripple fiyat analizimi okuyanlar için küçük bir açıklama yapayım, grafikteki bazı alanların oldukça geniş olduğunu görmektesiniz. Bunun sebebi bu alanları büyük zaman diliminde belirlememden kaynaklanmaktadır. Nispeten orta vadeli grafiklerde (şu an olduğu gibi) bu alanlar ile trade yapmak zor ama büyük zaman diliminde güzel bir şekilde çalıştıklarından bir plan kurarken bu bölgeleri göz ardı etmiyorum.

Grafikte 0,45 dolar civarında küçük bir direnç bölgesi görmekteyiz. Bizim için şu an önemli olan bölgelerden biri o. Grafikte daha rahat seçin diye belirtmeye çalıştığım bir TOBO (Ters Omuz Baş Omuz) formasyonu ihtimali var. Henüz bu formasyon oluşmuş değil, bir önceki cümlede dediğim gibi henüz bir ihtimal sadece. Fiyat biraz daha salıp daha sonra oradan toparlanıp 0,45 dolar civarındaki desteğe giderse formasyon tamamlanmış olacak ve formasyonun neckline bölgesi de bu direnç bölgesidir. Buranın kırılımıyla da ilk hedefin 0,48 bandı olduğunu düşünmekteyim.

Grafikte bir de kırmızı bir düşen trend bulunmakta. Bu trend kırılmış ve küçük bir trend olduğundan bence hedefine gitmiş durumda. Bundan dolayı bu trend üzerinde çok fazla durmayacağım.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar