Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59140.97
4.39%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3343.72
2.82%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.23
1.95%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $412
3.49%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Ripple XRP Fiyat Analizi 05.02.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ripple’ı inceliyoruz. Ripple grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Ripple XRP Fiyat Analizi 05.02.2022

Herkese iyi akşamlar, kripto para piyasası için güzel bir gün oluyor. En azından şimdiye kadar yeşil mumlar hakim, umarım kırmızıya dönmezler. Bu akşamki fiyat analizi yazımda uzun zamandır incelemediğim Ripple fiyat grafiğini inceleyeceğim.

XRP Fiyat 5 Şubat 2022

Ripple bugün 0,69 dolar bölgesindeki direncini test etti. Şuanda da bu direncin yakınında zaten. Yazıyı hazırladığım sırada 0,67 dolar seviyesinden işlem görmekte.

Binance BannerBinance Banner

XRP Grafik 5 Şubat 2022

Ripple XRP fiyat grafiği 05.02.2022. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Binance borsasında işlem gören Ripple/Tether (XRP/USDT) paritesine ait fiyat verileri. Grafik 4 saatlik zaman dilimindedir ve TradingView’den alınmıştır.

XRP Analiz 5 Şubat 2022

Grafikteki yeşil bölgeler orta/uzun vadede takip ettiğim destek ve direnç bölgelerini göstermektedir. Fiyatın şu an 0,69 dolar bölgesindeki direncini test ettiğini görmekteyiz. Aslında bakacak olursak Ocak ayı ortasında yaşadığımız düşüşte burası bir destek bölgesiydi. Bundan dolayı fiyat kırdığı desteği test ediyor diyebiliriz. Aslında bu açıdan baktığımızda durumun önemi ortaya çıkıyor. Son yükseliş bir yükselen trend mi başlatacak yoksa sadece kırılan desteği retest mi ediyor. Sadece şu anki görünüme baktığımızda retest ediyor gibi görünmekte. Ancak küçük bir düzeltmeden sonra burayı kırabilirsek o zaman durum değişir ve yükseliş trendinin başlayıp başlamadığını daha net bir şekilde tartışabiliriz.

XRP Yorum 5 Şubat 2022

Ripple XRP fiyat grafiği 05.02.2022. Günlük grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Günlük grafiğe baktığımızda bazı şeyler biraz daha net olarak görünmekte. Şu an için yükseliş trendinin oluşmadığını görmekteyiz. Umalım ki fiyat buradaki direnç bölgesini kırsın ve yükseliş trendi için önemli bir adım atsın.

Bu analizi TradingView üzerinde görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla XRP analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde XRP/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar