Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64050
-3.83%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3163.71
-8.30%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.1
-10.15%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $562
-3.88%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Ripple XRP Fiyat Analizi 07.01.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ripple’ı inceliyoruz. Ripple grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Ripple XRP Fiyat Analizi 07.01.2021

Uzun bir aradan sonra bir Ripple fiyat analizi ile karşınızdayım. Uzun zamandır Ripple analizi yapmamamın sebebi sürekli hakkında çıkan haberlerden dolayı ani dumplardan kaynaklanmaktaydı. olaylar o kadar sıcakken düzgün bir strateji oluşturmak oldukça zordu. Şimdi ise haberler duruldu ve fiyat hareketleri nispeten normale döndüğü için bakmak istedim.

728×90 muhabbit - Ripple XRP Fiyat Analizi 07.01.2021300x250 muhabbit - Ripple XRP Fiyat Analizi 07.01.2021
25fMtmC3 - Ripple XRP Fiyat Analizi 07.01.2021
Ripple XRP fiyat grafiği 07.01.2021. 30 dakikalık grafik, veriler Binance borsasında alınmıştır.

Grafikteki yeşil alanlar her zamanki gibi destek/direnç bölgelerimiz. Bu bölgeleri SEC davası açıklandıktan sonra belirlemiştim. Şimdiye dek güzel çalışmaya devam etmekteler.

0,36 dolar bandında mükemmel olmasa da bir ikili tepe formasyonu görmekteyiz. Ancak şu an bu formasyon için hedef belirtmemize gerek yok çünkü BTC düşüşü ile beraber formasyonun tüm hedeflerine geriledi XRP. Ripple şu an güzel bir yükseliş trendi oluşturmuş durumda. Ayrıca bu trend henüz bozulmuş değil. Yani LL veya yeni L yapmadı henüz.

Şu an önemli destek olarak belirlediğim bir bölge var. Bu bölgeye fiyatı daha detaylı incelemeye başlayıp duruma göre işlem açmayı düşünüyorum. Bu bölge ise grafikte beyaz yatay çicgi ile işaretlediğim 0,2755 bandı ve hemen altındaki yeşil destek bölgesi.

Fiyat üzerinde daha çok yazmak isterdim ama Ripple’ın fiyatı sürekli değiştiğinden grafiği sürekli yenilemek durumunda kalıyorum. O yüzden bugünlük burada yazımı noktalıyorum.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar