Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $62125.08
1.15%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2999.76
-0.16%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $33.79
-2.00%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $543.2
-0.86%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Ripple XRP Fiyat Analizi 18.03.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ripple’ı inceliyoruz. Ripple grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Ripple XRP Fiyat Analizi 18.03.2021

Bugün major coinlerden biri olan XRP için fiyat analizi hazırladım. Hangi coin için analiz yazısı hazırlasam diye grafiklere bakarken aklıma XRP geldi ve grafiğini açtım. Grafiği oldukça hoşuma gidince hemen fiyat analizi yazısını da hazırlayayım dedim.

JWX6ETzX - Ripple XRP Fiyat Analizi 18.03.2021
Ripple XRP fiyat grafiği 18.03.2021. 2 saatlik grafik, veriler Binance borsasında alınmıştır.

Grafikteki yeşil bölgeler her zaman olduğu gibi destek ve direnç bölgelerimiz. Önceki yazılarımı takip ediyorsanız bazı bölgelerin neden daha geniş olduğunu biliyorsunuzdur zaten. Geniş alanlar büyük zaman dilimi için olan destek ve direnç bölgeleridir.

Yazının başında grafiğin oldukça hoşuma gittiğini söylemiştim. Bunun sebebine gelecek olursam, fiyatın şu an test ettiği direnç bölgesini görüyorsunuz. Fiyat bu direnci çok sayıda test etmiş ve her test ettiğinde de geri çekilmesi daha az olmuş. Burada şunu düşünmekteyim. Fiyat bu direnci kırmaya kararlı, bu dirençten ret yese bile her seferinde az düşüyor ve tekrar direnç bölgesine geliyor. Fiyat direnç bölgesini her test ettiğinde de direnç daha da zayıflamakta olduğunu biliyoruz zaten. Ancak yine de tedbiri elden bırakmamak için kırılımı beklemek en sağlıklısı olacaktır.

728×90 muhabbit - Ripple XRP Fiyat Analizi 18.03.2021300x250 muhabbit - Ripple XRP Fiyat Analizi 18.03.2021

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar