Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $53609.3
3.99%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3141.4
2.59%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.78
5.55%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $395.7
2.43%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Ripple (XRP) Fiyat Analizi 2.11.2020

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ripple’ı inceliyoruz (2.11.2020). Ripple grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Ripple (XRP) Fiyat Analizi 2.11.2020

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ripple (XRP)’ı inceliyoruz. Bir önceki Ripple XRP fiyat analizi yazıma buradan ulaşabilirsiniz. Ripple zaman zaman Bitcoin’in hareketlerine aldırmayıp diğer altcoinlerden sıyrılsa da son düşüşler onu da etkiledi. Önceki yazıda bahsettiğim trendini malasef kırdı.

Binance BannerBinance Banner

Ripple XRP fiyat grafiği 2.11.2020. 1 saatlik grafik, veriler FTX borsasında alınmıştır.

Yukardaki paragrafta da dediğim gibi önceki yazımda bahsettiğim trend (mor) kırıldı. Kırılmasıyla beraber fiyatta yaklaşık %7’lik düşüş yaşandı. İlk destek bölgesi fiyatın tutunmasına yetmedi ve daha fazla düştü. Şu anda da bu desteğin altında ve burası direnç olarak çalışmakta.

Yukarıdakilere ek olarak bir düşen trend de bulunmakta. Diğer trend ile karışmaması için onu yeşil ile gösterdim. Şu an için bu trend üzerinde 4 vuruş var. Bu da bu trendi takip etmemiz için yeterli bence. Hatılarsanız önceki yazılarımdan birinde bir trend bölgesinde yeterli sayıda vuruş yoksa o trendin güvenilir olmadığını belirtmiştim. Fiyat şuan bu trend bölgesinden uzak ama önümüzdeki günlerde yeni bir test gerçekleştireceğini düşünüyorum. Kırılım yerine göre bir trade setup belirlemek daha doğru olacaktır.

Son olarak grafikte bir chart pattern göremiyorum. Sizin gördüğünüz yapılar varsa twitter’dan ulaşıp belirtirseniz memnun olurum. Belki fiyat alttaki desteğe inerek o bölgede bir ikili dip formasyonu oluşturur. Ancak şu an için bu tamamen bir ithimalden ibaret.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar