Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63524
2.46%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3470
1.13%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.32
-3.18%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $414.4
0.95%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Ripple XRP Fiyat Analizi 21.03.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ripple’ı inceliyoruz. Ripple grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Ripple XRP Fiyat Analizi 21.03.2021

Bu akşam inceleyeceğimiz coin Ripple yani XRP. Birkaç gün önce de Ripple fiyat analizi hazırlamıştım. Bugün tekrar hazırlamamın sebebi aslında güncelleme yapmak. Son fiyat analizi yazımda belirttiğim hareketler gerçekleşti. Bu yazımda da son durumu değerlendireceğim.

Ripple XRP fiyat grafiği 21.03.2021. 4 saatlik grafik, veriler Binance borsasında alınmıştır.

Grafikteki destek ve direnç bölgelerini görmekteyiz (yeşil alanlar). Bir önceki Ripple fiyat analizi yazımı hazırladığımda henüz 0,48 dolar seviyesinin hemen üstündeki direnç bölgesi kırılmamıştı. O yazıda bu direncin kırılmasının muhtemel olduğunu ve hedefin de 0,522 dolar bölgesi olduğunu belirtmiştim nitekim bu direnç kırıldı ve ilk hedefim geldi.

Şu anki durumda ise hedef bölgemizden bir geri çekilme yaşamaktayız. Fiyat şu an kırılan direnç yeni destek bölgemize kadar geriledi hemen hemen. Burada teknik açıdan beklenen hareket bu destek bölgesinden retest yapması ve buradan tepki alması. Ancak bu destekten tepki alamayıp 0,46 dolar bandındaki desteğe iner ve orayı da kırarsa o zaman görünüm oldukça değişir. Çünkü şu an oldukça güzel bir durum var, direnç kırılmış fiyat yükseliş trendine devam ediyor. Bugün yaşanan düşüş henüz trendi bozacak seviyede değil ve burayı düzeltme olarak tanımlamak mümkün. Ancak 0,46 dolar bölgesindeki destek kırılırsa bu olumlu durumların bir kısmı suya düşer ve görünüm biraz daha negatife kayar, haliyle de yeniden bir durum analizi yapmak gerekir.

Binance BannerBinance Banner

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar