BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

Ripple XRP Fiyat Analizi 21.12.2020

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ripple’ı inceliyoruz. Ripple grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Yayın:

-

Ripple fiyat analizi Draco

Bugün Ripple XRP fiyat analizi hazırlamaya karar verdim. Ripple analizlerimi hem twitterdan hem de muhabbit youtube kanalında sürekli güncelliyorum. Ancak buradaki son Ripple XRP yazım 10 gün önceymiş. Şimdi lafı fazla uzatmadan grafiğe geçelim

Ripple XRP fiyat grafiği 21.12.2020. Saatlik grafik, veriler Binance borsasında alınmıştır.

Destek ve direnç bölgeleri önceki grafiklerimle aynı bunlarda herhangi bir revizyon yapmadım. Grafikte üç adet destek/direnç bölgesi görmektesiniz. Bunlardan iki tanesi diğerine göre nispeten daha önemli bölgeler. Üstteki 0,64-66 dolar bölgesi diğeri ise 0,485-50 bölgesi. Bunlar bu zaman dilimi için önemli destek/direnç bölgelerimiz.

Bugün yaşadığımız düşüş Ripple için düşen trend (kırmızı) ile alttaki desteğimizin kesişim yerinde son bulmuş görünüyor. Şimdilik bu bölgeden tepki almış. Ancak bu küçük düşüş dalgası burada sonlanır demek için biraz erken. Bu destek bölgesi üzerinde yapacağı hareketi incelemek gerek. Burada oluşturacağı bir ikili dip formasyonu (pozitif RSI uyumsuzluğu ile birlikte) dönüşü oldukça fazla destekleyecektir.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Haberler