Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63440.4
2.65%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3466.04
1.51%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.27
-2.24%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $414.4
1.20%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Ripple XRP Fiyat Analizi 28.04.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ripple’ı inceliyoruz. Ripple grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Ripple XRP Fiyat Analizi 28.04.2021

Fiyat analizi yazı dizimin bugünkü bölümünde Ripple’ı inceleyeceğim. Bazı coinlerin fiyat analizlerini ihmal ettiğimi fark ettim. Bunlardan biri de Ripple, bundan dolayı bugün Ripple fiyat analizi yazısı hazırlamak istedim. Lafı fazla uzatmayayım ve Ripple grafiğine bakalım.

Binance BannerBinance Banner

Ripple XRP fiyat grafiği 28.04.2021. 2 saatlik grafik, veriler FTX borsasında alınmıştır.

Yeşil alanlar her zaman olduğu gibi destek ve direnç bölgelerimiz. Şu an elimizdeki verilere göre bu alanların oldukça güzel bir şekilde çalıştıklarını görmekteyiz. Bundan dolayı fiyat bu bölgede hareket ettiği müddetçe bu alanları kullanmaya devam edeceğim.

Bu grafiği görenler muhtemelen burada bir TOBO (Ters Omuz Baş Omuz) formasyonu olduğunu düşüneceklerdir, muhtemelen de sosyal medyada bu ihtimali sıkça göreceğiz. Şimdi bakalım burada TOBO var mı yok mu. Öncelikle fiyat 1,5 dolar seviyesinin altındaki dirençten ret almış durumda şu an. Eğer fiyat alt destek bölgesine gelip oradan oradan tekrar yükselirse bu dediğim TOBO yapısı oldukça belirginleşecek. Ancak şöyle bir durum var, TOBO formasyonu bir düşüş trendinden sonra oluşması beklenir. Eğer düşüş trendinden sonra oluşursa çok daha iyi sonuçlar vermektedir. Bu grafikte de öncesinde düşüş olduğunu söyleyebilirsiniz ama oldukça küçük bir düşüşten sonra oluşmuş veya oluşma ihtimali var. Bu tip durumlarda bu formasyonun çalışma yüzdesi oldukça düşmektedir. Peki burada nasıl bir yol izleyeceğiz sorusuna gelelim. Burada dediğim hareket gerçekleşse bile burayı TOBO olarak değil de destek/direnç kırılımı olarak trade etmek bence çok daha doğru olacaktır.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar