Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $60219.35
2.71%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3203.53
1.27%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.87
0.43%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $539.2
1.72%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

NFT

Ripple, Yeni NFT Platformunda Sanatçıları Ağırladı!

Ripple, içerik yaratıcılarının kariyerlerini geliştirmelerinde kararlı görünüyor.

Clock
Paylaş
Ripple, Yeni NFT Platformunda Sanatçıları Ağırladı!

Ripple; NFT platformuna şarkıcı, müzisyen, içerik yaratıcısı, oyun tasarımcısı ve farklı sanatçı gruplarından yaklaşık 4.000 kişinin 250 milyon dolardan fazla ‘kreatör fonuyla‘ katılım gerçekleştirdiğini duyurdu.

Ethernal Labs CEO’su ve kurucusu Nick Rose konuyla ilgili şunları söyledi:

728×90 muhabbit - Ripple, Yeni NFT Platformunda Sanatçıları Ağırladı!300x250 muhabbit - Ripple, Yeni NFT Platformunda Sanatçıları Ağırladı!

Bu iş birliği, zincirler arası birlikte çalışabilirliğe öncülük edecek. Ayrıca NFT’leri ve dijital varlıkları kitlelere sunarak web3 ekosistemini güçlendirmemizi sağlayacak.

Platforma katılan önemli sanatçılar arasında Justin Bua, film yapımcısı Steven Sebring ve xPunks yer alıyor.

Justin Bua, yaptığı açıklamada şu sözleri kullandı:

Bu tokenize edilmiş dünyada sanatsal vizyonuma hayat vermek ve topluluğu büyütmek adına ihtiyacım olan desteği vermek için Ripple ile çalışan ilk görsel sanatçılardan biri olmaktan son derece heyecanlıyım.

Ripple İçerik Oluşturucu Fonu

Ayrıca bundan sonraki başvurularda bağımsız ve amatör içerik oluşturucuların da İçerik Oluşturucu Fonu’na katılmaları bekleniyor.

Ripple, içerik yaratıcılarının kariyerlerini geliştirmelerinde kararlı görünüyor. Ayrıca XRP Ledger yardımıyla topluluklarını oluşturmalarına da yardımcı olmaya çalışıyor. Bu devam eden dalganın teması yılın ikinci çeyreğinde açıklanacak.

Ripple Muhabbit 1 - Ripple, Yeni NFT Platformunda Sanatçıları Ağırladı!

Ripple ve Web 3.0

Bununla birlikte, kripto varlık sektöründe daha fazla NFT yaratıcısına yardımcı olmayı amaçlayan beta geliştirme ortamı NFT-Devnet‘in piyasaya sürülmesi, sektöre yeni bir soluk getirdi.

Ripple, tokenize edilmiş varlıklar için (NFT) ürünlerin kullanımıyla web3 dünyasına yavaş yavaş girmeye başladı. Son raporlara göre Ripple, yakın zamanda eğlence ve müzik pazarı olan Feeturre‘ye 100.000 dolar yatırım yaptı. Aslında web3’e giriş, XRP Ledger ekosisteminin olası fayda artışından kaynaklanıyor. Defterlerinin eklenmesiyle Feeturre gibi pazar yerleri daha düşük ücretlere ve daha hızlı ödeme süreçlerine sahip olacak.

Uygulama geliştirme kolu RippleX‘in genel müdürü Monica Long, NFT pazarının artan hızı ve potansiyelini en üst düzeye çıkarma ihtiyacı hakkında yorum yaptı:

NFT’ler; dijital deneyimler, ödüller, sanatçı telif hakları, dünya varlıklarının ortak mülkiyetine ve daha fazlasına kadar kripto varlık alanında gerçek bir faydası olduğunu çok hızlı bir şekilde kanıtladı.

Ripple, 11 Mart-20 Mart 2022 tarihleri arasında Austin, Teksas‘taki South by Southwest festivalinde Ripple House’a ev sahipliği yapacak.

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar