Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64273.99
-3.25%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3177.73
-8.18%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.38
-9.16%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $565.2
-3.22%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Ripple Yöneticisi:”ABD Bankaları Ripple Kullanmak İsteyebilir.”

Ripple cephesinden hareketlilik yaşanmaya devam ediyor. Ripple yöneticisi önemli açıklamalarda bulundu.

Clock
Paylaş
Ripple Yöneticisi:”ABD Bankaları Ripple Kullanmak İsteyebilir.”

Ripple cephesinden hareketlilik yaşanmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Amerika Birleşik Devletleri’nde bir hakim, Ripple’ın XRP’sinin bir menkul kıymet olarak kabul edilmediğini ilan etmişti. Ripple davasında yaşanan bu gelişmeyle birlikte Ripple cephesinden önemli açıklamalar geliyor. Ripple Yöneticisi Stuart Alderoty konuyla ilişkili olarak CNBC’ye yaptığı açıklamada, ABD bankalarının sınır ötesi işlemler için XRP’yi kullanabileceğini belirtti.

728×90 muhabbit - Ripple Yöneticisi:"ABD Bankaları Ripple Kullanmak İsteyebilir."300x250 muhabbit - Ripple Yöneticisi:"ABD Bankaları Ripple Kullanmak İsteyebilir."

XRP’nin para transferlerinde kullanılması için On-Demand Liquidity (ODL) ürünü için üçüncü çeyrekte ABD finansal kurumlarıyla görüşmelere başlamayı beklediklerini belirten Alderoty, şu ifadelerde bulundu:

“Bu tür kurumlar gerçek küresel problemleri çözen şirketlerle görüşmek isterler ve biz de bunu yapıyoruz. Bir değeri sınır ötesindeki yerlere, yüksek işlem ücretleri olmadan taşıyoruz.”

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar