Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66025.62
0.09%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3396.4
-2.85%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.03
-3.20%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $581.4
-0.46%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Robert Kiyosaki, son Bitcoin düşüşü hakkında konuştu!

Clock
Paylaş
Robert Kiyosaki, son Bitcoin düşüşü hakkında konuştu!

Robert Kiyosaki, Bitcoin’deki (BTC) fiyat düşüşüne rağmen daha fazla Bitcoin almayı planladığını açıkladı. Ünlü yazar ve yatırımcı, “Zengin Baba Yoksul Baba” kitabının yazarı olarak tanınıyor ve kripto para piyasalarına olan ilgisini sürekli olarak dile getiriyor.

728×90 muhabbit - Robert Kiyosaki, son Bitcoin düşüşü hakkında konuştu!300x250 muhabbit - Robert Kiyosaki, son Bitcoin düşüşü hakkında konuştu!

Bitcoin Fiyatlarındaki Düşüş ve Kiyosaki’nin Stratejisi

CoinMarketCap verilerine göre Bitcoin son 24 saatte %4,53 düşüşle 61.265,94 dolardan işlem görüyor. Bu düşüş son yedi günde %15’in üzerinde gerçekleşti ve kripto yatırımcıları arasında endişelere yol açtı. Kiyosaki, bu düşüşü bir fırsat olarak gördüğünü belirterek, daha fazla Bitcoin almayı planladığını söyledi. Tüm işlerin her zaman ters gidebileceğini kabul ederek, Bitcoin‘i uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendiriyor ve Warren Buffet’in stratejisine benzer şekilde varlıklarını “sonsuza kadar” elinde tutmayı planlıyor.

Kiyosaki, X hesabında “Eğer kazalar sizi korkutuyorsa, işinizi satıp sıkı sıkıya tutunun; çoğu ‘çalışanın’ yapması gereken de budur.” dedi.

Geniş kripto topluluğu, Bitcoin’in bu ayın sonuna kadar toparlanmasını umuyor. Analistler ve uzmanlar, Bitcoin’in haziran ayı sonuna kadar 100 bin dolara ulaşma potansiyeline sahip olduğunu öne sürüyor.

Piyasa Beklentileri ve Kiyosaki’nin Öngörüleri

Robert Kiyosaki’nin Bitcoin’e olan güveni ve yatırım stratejisi, kripto piyasalarındaki belirsizliğe rağmen güçlü bir duruş sergiliyor. Kiyosaki, kripto para dünyasında yaşanan dalgalanmalara karşı yatırımcılara uzun vadeli bir perspektif sunuyor ve Bitcoin’in gelecekteki potansiyeline olan inancını koruyor. Coingape

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar