Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $70023.3
0.27%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3914.9
5.67%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.16
-0.64%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $613.2
-0.87%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Robert Kiyosaki’nin Bitcoin ETF’ler Hakkındaki Görüşleri

Clock
Paylaş
Robert Kiyosaki’nin Bitcoin ETF’ler Hakkındaki Görüşleri


Amerikalı iş adamı ve yazar olan Robert Kiyosaki, X’deki son gönderisinde Bitcoin ETF’lerine olan şüphelerini dile getirerek kişisel yatırım felsefesini vurguladı. Kiyosaki, altın, gümüş ya da gayrimenkul ETF’lerine karşı şüpheci yaklaştığını ve maddi varlıkların fiziksel mülkiyetini tercih ettiğini belirtti.

728×90 muhabbit - Robert Kiyosaki'nin Bitcoin ETF'ler Hakkındaki Görüşleri300x250 muhabbit - Robert Kiyosaki'nin Bitcoin ETF'ler Hakkındaki Görüşleri

Robert Kiyosaki, yatırımlar üzerinde özerklik ve kontrol sağlama arzusunu dile getirdi. Wall Street‘in finansal ürünlerinden uzak durmayı tercih ettiğini ifade etti. Ünlü yazar kişinin kendi finansal ürünlerini oluşturmasının potansiyel risklere karşı bir koruma olduğunu söyledi.

Cathie Wood: Bitcoin 2,3 milyon dolar olacak

Yazar ayrıca Cathie Wood’un cesur Bitcoin tahminlerinden de bahsetti. Wood’un BTC başına 2,3 milyon dolarlık tahmini Kiyosaki’nin Bitcoin’e olan güveni ile benzer nitelikte.

Coingape‘in haberine göre Kiyosaki, yatırımcıların finansal durumlarına bakmadan Bitcoin’e yönelmelerini teşvik ediyor. Deneyim yoluyla öğrenme fikrini savunarak okuyucuları kripto para piyasasına mütevazı yatırımlarla dahi girmeleri gerektiğini belirtiyor. Böylece bireylerin değerli bilgiler kazanabileceğine ve dijital varlıkların dinamik ortamına dair daha derin bir anlayış geliştirebileceğini söylüyor.

Bitcoin’in fiyatı CMC verilerine göre bugün son saatlerde 70.254 dolardan keskin bir düşüş yaşadı ve şu anda 66.653 dolardan işlem görüyor.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar