Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65898.01
-0.19%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3380.04
-2.02%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.84
-3.61%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $580.3
-0.53%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

Robinhood, AI Destekli Ticaret İçin Pluto Capital’i Satın Aldı

Clock
Paylaş
Robinhood, AI Destekli Ticaret İçin Pluto Capital’i Satın Aldı

Robinhood kullanıcıları, yapay zeka destekli yatırım araştırma firması Pluto Capital’in satın alınmasının ardından daha bilinçli ticaret yapmalarına yardımcı olacak AI araçlarına erişim sağlayacak.

Robinhood, Pluto Capital’i Satın Aldı! Kullanıcılara AI Destekli Ticaret Araçları Geliyor

Pluto’nun yapay zekası, Robinhood yatırımcılarına kişiselleştirilmiş yatırım stratejileri, veri analiz araçları ve gerçek zamanlı içgörüler sunarak “hızlı ve güvenli kararlar almalarına” yardımcı olacak.

728×90 muhabbit - Robinhood, AI Destekli Ticaret İçin Pluto Capital'i Satın Aldı300x250 muhabbit - Robinhood, AI Destekli Ticaret İçin Pluto Capital'i Satın Aldı

Satın alma, Pluto’nun kurucusu ve CEO’su Jacob Sansbury’nin Robinhood’un ürün yol haritası ve AI entegrasyonlarına katkıda bulunmasını da sağlayacak. AI aracı Robinhood kullanıcılarının risk toleransı, yatırım hedefleri ve geçmiş işlemlerini değerlendirerek portföylerini optimize edecek.

Pluto’nun büyük dil modelleri, hisse senedi fiyatları, haber makaleleri, şirket finansalları ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na yapılan ve alınan raporlar gibi küresel finansal veriler üzerinde gerçek zamanlı içgörüler sunuyor. Bu, trendlerin ve fırsatların daha hızlı tanımlanmasını sağlayarak yatırımcılara rekabet avantajı sunacak.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar