Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66767.99
-1.58%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3500.52
-0.41%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.22
-4.03%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $601.7
-0.92%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Robinhood Hisse Fiyatları Düşüş Gösteriyor!

HOOD, 25 $’lık fiyatı ile 38 $’lık halka arz fiyatının bile altına indi.

Clock
Paylaş
Robinhood Hisse Fiyatları Düşüş Gösteriyor!

ABD’de popüler olan hisse senedi alım satım platformu Robinhood, geçtiğimiz ağustos ayının ardından hisse senedi fiyatında düşüş yaşıyor.

Bildiğiniz gibi Robinhood, kişisel yatırımcılar için bir ticaret platformu olarak öne çıkıyor. Şirket listelediği MEME tokenleri ile biliniyor ve an itibarıyla yedi kripto para birimi için destek sunuyor.

728×90 muhabbit - Robinhood Hisse Fiyatları Düşüş Gösteriyor!300x250 muhabbit - Robinhood Hisse Fiyatları Düşüş Gösteriyor!

4 Ağustos 2021 tarihinde Robinhood’un hisse senetleri, 70 $’ın üzerine çıkarak tüm zamanların en yükseğine ulaşmıştı. O günden bu güne HOOD, 25 $’lık fiyatı ile 38 $’lık halka arz fiyatının bile altına indi.

Robinhood, DOGE listelemesi ile platformda ciddi bir kullanım artışı gördü. Öyle ki DOGE, bir süreliğine platformun toplam gelirininin %41‘ini oluşturdu. Robinhood, bu hamlesi ile 2021’in ikinci çeyreğinde ciddi gelirler elde etti.

Robinhood Platformunun Kripto Para İşlemleri Düşüş Gösteriyor!

Fakat Robinhood’un kripto para işlemleri üçüncü çeyrekte %80 oranında düştü.

Sektörün önde gelen isimlerinden biri olan Chris MacDonald, kripto para birimlerinin Robinhood’un başarısının anahtarı olduğunu düşünüyor.

Robinhood, popüler bir platform olmaya devam etmek istiyor gibi görünüyor. Kripto paraların gelecek olduğunu düşünenler, bu şirket ile yakından ilgilenmek isteyebilir.

Ayrıca Robinhood’un yakın zamanda başlatacağı cüzdan hizmetine de büyük bir talep var. Bu yılın 3. çeyreğinin sonu itibarıyla Robinhood, cüzdan uygulaması için 1,6 milyon kullanıcıdan talep gördü.

Bununla beraber Robinhood topluluğu, platform üzerinde SHIBA’yı da görmek istediğini açık bir şekilde belli ediyor. An itibarıyla topluluk Shiba Inu listelemesi için 541.000 imzayı geçmiş durumda.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar