Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $60033.99
2.77%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3202.72
1.52%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.15
0.35%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $537
-0.02%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Robinhood’un, 3.Çeyrek Geliri Düştü, Ancak Genişleme Planları Devam Ediyor

Robinhood, 2023 üçüncü çeyrek raporunu açıkladı.

Clock
Paylaş
Robinhood’un, 3.Çeyrek Geliri Düştü, Ancak Genişleme Planları Devam Ediyor

Robinhood, 2023 üçüncü çeyrek raporunu açıkladı. Rapora göre, şirketin kripto para ticareti gelirinde düşüş görülüyor. Ancak şirketin, Avrupa’ya genişleme planları tam gaz devam ediyor.

Robinhood’un bu yıl kripto paralardan elde ettiği gelir bir önceki çeyreğe göre %26 düştü ve 23 milyon dolara geriledi. Şirket ayrıca, 2022 yılında 51 milyon dolarlık kripto para gelirinde yıldan yıla %55’lik bir düşüş bildirdi.

728×90 muhabbit - Robinhood'un, 3.Çeyrek Geliri Düştü, Ancak Genişleme Planları Devam Ediyor300x250 muhabbit - Robinhood'un, 3.Çeyrek Geliri Düştü, Ancak Genişleme Planları Devam Ediyor

Bu, müşteriler için tutulan kripto varlık miktarının bir önceki çeyreğe göre yaklaşık %11 azalması ve 10,2 milyar dolara gerilemesiyle olan bir durum. Robinhood’un hisse fiyatı ise piyasa sonrası işlemlerde %7,5’e kadar düştü.

CEO ve kurucu ortak Vlad Tenev, “Önümüze baktığımızda, sektör lideri ürünler sunmaya, pazar payı kazanmaya, uluslararası alanda genişlemeye ve sektörü daha iyi hale getirmeye odaklanıyoruz.” dedi.

Robinhood, Avrupa’ya genişliyor

Robinhood, 2022’deki SEC yaptırımları nedeniyle, ABD’de küçülmeye gittikten sonra gözlerini Avrupa’ya çevirdi ve 2023 yılı başlarında İngiltere’ye genişlediğini duyurdu. Şimdi üçüncü çeyrekte kripto para ticareti gelirlerinin düşmesine rağmen, kripto para pazarında daha da genişlemeyi hedefliyor.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar