Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65030.01
1.49%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3176.61
3.74%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.03
7.01%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $575.3
2.44%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Şampiyon Serena Williams: Bitcoin Süper Güçlü Bir Yatırım!

Tenis sporuna ilgi duyan herkesin yakından tanıdığı Serena Williams, Miami’deki Bitcoin Konferansına katıldı ve önemli açıklamalar yaptı.

Clock
Paylaş
Şampiyon Serena Williams: Bitcoin Süper Güçlü Bir Yatırım!

Tüm zamanların en başarılı kadın tenis oyuncularından Serena Williams, para transfer hizmetleri sağlayıcısı olan Cash App ile bir araya geldi. Cash App; bir Block girişimi. Bu buluşmadaki amaç ise; siyahilerin ve kadınların Bitcoin’e daha fazla erişim sağlaması.

  • Miami’deki Bitcoin Konferansında Serena Williams, Block’a ait Cash App’in konuğu oldu.
  • Williams Bitcoin’i övdü ve 21 milyonluk sabit arzı dolayısıyla süper güçlü bir yatırım olarak nitelendirdi.
  • Serena Williams’ın eşi Alexis Ohanian, Reddit kurucu ortaklarından ve Reddit’in kripto para yatırımları bulunuyor.
  • Ayrıca Ohanian, eşi Williams’a Bored Ape Yatch Clup NFT’si hediye etmişti.

İlginizi çekebilir: Cash App Kullanıcıları Maaş Çekleriyle Bitcoin’e Yatırım Yapabilir!

728×90 muhabbit - Şampiyon Serena Williams: Bitcoin Süper Güçlü Bir Yatırım!300x250 muhabbit - Şampiyon Serena Williams: Bitcoin Süper Güçlü Bir Yatırım!
cash app maaş çek - Şampiyon Serena Williams: Bitcoin Süper Güçlü Bir Yatırım!

Serena Williams Bir “Bitcoin Boğası”

Jack Dorsey’e ait olan Block firması, 8 Nisan 2022 günü yaptığı duyuruda bir tenis süper starı olan Serena Williams ile Miami’de düzenlenen Bitcoin Konferansında birlikte olacaklarını duyurdu.

Serena Williams konferansta; bu girişimin kadınlara ve siyahi insanlara Bitcoin’e erişim fırsatları için bir umut olduğunu söyleyerek şunları ifade etti:

“Bitcoin’i kadınlar ve siyahi insanların dünyasına daha çok entegre etmeliyiz.”

Amerikalı sporcu kendisini dijital varlıkların birinci sınıf savunucusu olarak görüyor. 23 kez Grand Slam’i kazanan tenis oyuncusuna göre Bitcoin’in sabit olan 21 milyonluk arzı Bitcoin’i en değerli kılan özelliği. Williams kripto para dünyasının devamlı olarak büyüyeceğine inanıyor.

“Bitcoin’in ilginç yanı zamanla “bir ton Bitcoin” olmayacak olması. Bitcoin’e bu gözle bakıyorum ve diyorum ki: Bitcoin süper güçlü bir yatırım. Kripto para ekosisteminde birçok şey oluyor ve tüm bunların olmasının asıl sebebi Bitcoin’in varlığı.”

Serena Williams’ın Eşi Kim?

Alexis Ohanian da eşine benzer şekilde dijital dünyanın en önemli destekçilerinden biri. Ohanian; Reddit’in kurucu ortaklarından biri ve şirketi bu yılın başlarında (2022), kripto para ekosistemine 500 milyon dolarlık bir yatırım yaptı.

Reddit’in yatırımlarının yanı sıra Ohanian, şahsi servetinin belirli bir kısmını Ethereum’a yatırdığını da söylüyor. Ona göre Ethereum, en fazla gelecek vadeden blok zinciri protokollerinden biri:

“Bana göre önümüzdeki yıl ya da bir sonraki yıl, Ethereum kendisini ciddi oranda gösterecek çünkü protokol üzerinde önemli uygulamalar var.”

Daha fazla Ethereum haberi için buraya bakabilirsiniz.

serena2 1 - Şampiyon Serena Williams: Bitcoin Süper Güçlü Bir Yatırım!

Serena Williams Bored Ape Yatch Club’a da Katıldı

Ünlü tenis oyuncusu kripto para ekosisteminde daha önce de girişimlerde bulunmuştu. Ocak 2022 tarihinde Williams, Bored Ape Yatch Club NFT’si satın aldı ve NFT’sini Twitter’da profil resmi olarak kullandı.

Sonradan ise bu NFT’nin Williams’a eşi Alexis Ohanian tarafından hediye edildiği ortaya çıktı. Ohanian, Williams’ın profil resminin altına şu yorumu yapmıştı:

Önce sana SerenaPunk’ı aldım. Şimdi de hep beğendiğin pembe maymunu. Bundan böyle sana hep NFT hediye edeceğimin farkındasın değil mi?

Daha Fazla Bitcoin Haberleri İçin: Bitcoin Haberleri

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar