Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66291.99
0.75%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3400.42
-0.80%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.06
-2.84%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $582.6
0.17%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

SEC, ABD Ethereum ETF’lerinin ticaretini temmuz ortasında onaylayabilir!

Clock
Paylaş
SEC, ABD Ethereum ETF’lerinin ticaretini temmuz ortasında onaylayabilir!

Bloomberg’ün haberine göre ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), temmuz ortasında ilk Amerikan Ethereum ETF’lerini onaylamaya hazırlanıyor. Bu gelişme düzenleyici geri bildirimlerin olumlu olması ve yatırımcıların beklentilerinin artmasıyla kripto para piyasasında büyük bir heyecan yaratıyor.

728×90 muhabbit - SEC, ABD Ethereum ETF'lerinin ticaretini temmuz ortasında onaylayabilir!300x250 muhabbit - SEC, ABD Ethereum ETF'lerinin ticaretini temmuz ortasında onaylayabilir!

İlk ABD Ethereum ETF’leri Onaylanma Aşamasında

SEC, Ethereum ETF başvuru sahipleriyle yaptığı son görüşmelerde sadece küçük sorular yöneltti, bu da yapıcı bir diyalog olduğunu gösteriyor. Mayıs ayında SEC, bu ürünleri listelemek için yapılan bir borsa teklifini onayladı, ancak ticaretin başlaması için ikinci bir onay gerekiyor.

BlackRock Inc., Fidelity Investments, 21Shares ve Invesco gibi büyük finansal şirketler Ethereum ETF’lerinin onaylanmasını bekliyor. Bu fonların ücret detayları henüz açıklanmadı. Ancak yatırımcılar ocak ayında ABD spot Bitcoin ETF’lerine gösterilen yüksek talebin Ethereum ETF’lerine de yansımasını bekliyor.

YieldMax, Ether ETF İçin SEC Onayı Arıyor

YieldMax, Ether tabanlı bir ürün için SEC onayı arayan şirketler arasında yer alıyor. Önerilen Ether Option Income Strategy ETF’i, NYSE Arca’da listeye girmesi için hazır. Ayrıca spot Ethereum ETF’lerinin volatilitesinden yararlanmayı hedefleyen sentetik bir covered call stratejisi kullanıyor.

Diğer şirketlerden Franklin Templeton %0.19 ve VanEck %0.20 olarak şimdiden ETF ücretlerini açıkladı. Coingape

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar