Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65159.99
-0.50%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3567.64
0.11%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.05
-0.37%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $599.6
0.00%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

SEC, Ether spot ETF başvurusu yapan şirketlerle iletişime geçti!

Clock
Paylaş
SEC, Ether spot ETF başvurusu yapan şirketlerle iletişime geçti!

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Ethereum ETF’leri ile ilgili görüşmeleri başlattı. Bir kaynağa göre, olası Ethereum ETF ihraççıları ile S-1 kayıt bildirimleri hakkında görüşmeler yapılmaya başlandı.

S-1 kayıt bildirimleri hakkında görüşmeler yapılmaya başlandı

Kaynakların ifade ettiğine göre, SEC’nin bu görüşmeleri ETF ihraççılarının olası Ethereum ETF’leri için S-1 formlarının düzenlenmesi konusunda rehberlik etmek amacıyla yürütülüyor. Kaynaklar Ethereum ETF’lerinin iptal edilmesini beklemediklerini ancak dikkatli olduklarını belirtti.

728×90 muhabbit - SEC, Ether spot ETF başvurusu yapan şirketlerle iletişime geçti!300x250 muhabbit - SEC, Ether spot ETF başvurusu yapan şirketlerle iletişime geçti!

Ethereum ETF’lerin onaylanması için ise SEC’in, Bitcoin ETF’leri için tek bir sırayla yapılan 19b-4 formlarını onaylaması ve ardından S-1 kayıt beyanlarının yürürlüğe girmesi gerekmekte. Ancak bu durumda ticaret başlayabilir. Her onaydan önce formlar genellikle değişiklik yapılmak üzere geri gönderilir ve yeniden doldurulur. Nihai sürümler gönderildiğinde SEC bunları onaylamayı seçebilir

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar