Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $60133.24
2.50%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3207.88
1.39%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.22
-0.08%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $538.6
0.02%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

SEC, Ripple Yöneticileri Hakkındaki Suçlamalarını Geri Çekti

SEC ve Ripple davasında yeni gelişmeler sürüyor. Ripple Labs yöneticilerine karşı yöneltilen suçlama, SEC tarafından geri çekildi.

Clock
Paylaş
SEC, Ripple Yöneticileri Hakkındaki Suçlamalarını Geri Çekti

Bugün Ripple ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasında, 2020 yılı Aralık ayından beri süregelen çatışmada bir yeni gelişme daha yaşandı.

SEC avukatları, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse ve kurucu ortak Chris Larsen aleyhindeki tüm iddiaların düşürülmesini talep edeceklerini duyurdu.

728×90 muhabbit - SEC, Ripple Yöneticileri Hakkındaki Suçlamalarını Geri Çekti300x250 muhabbit - SEC, Ripple Yöneticileri Hakkındaki Suçlamalarını Geri Çekti

ABD Güney New York Bölgesi Federal Mahkemesine yazılan bugün (19 Ekim 2023) tarihli dilekçede, SEC’nin Ripple’a karşı olan davasının taraflarının anlaştığı ve gelecekteki bir dava için tarih belirlemenin gerekmediğini ifade edildi. Ancak dilekçe, SEC’nin Ripple’a karşı Aralık 2020’de ilk kez açtığı sivil davayı kapsamıyor.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse konu ile ilgili X üzerinden yaptığı paylaşımda şunları yazdı:

“Bugün daha da iyi bir gündü. Ripple: 3 SEC: 0. Şaka bir yana, Chris ve ben (aldatmaca veya yanlış beyan iddiaları içermeyen bir davada) SEC tarafından, on yıldan fazla süredir birlikte çalışan ve birçok kişi tarafından inşa edilen bir şirketi ve kişisel olarak itibarımızı mahvetme amacıyla hedef alındık. SEC, SBF gibi kişilerle gizlice görüşürken tekrar tekrar ABD tüketicilerini ve işletmelerini korumak için gereken şeyleri gözden kaçırdı. Vergilerin kaç milyon doları boşa harcandı? Sonunda aklanmış olmanın tadını çıkarmak iyi hissettiriyor.”

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar