Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63378.05
-4.32%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3101.95
-4.23%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.58
-5.85%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $549.1
-4.52%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

SEC Yine Bir Bitcoin ETF’si Hakkındaki Kararını Erteledi!

SEC bir Bitcoin ETF başvurusu hakkındaki ertelemelerine bir yenisini ekledi.

Clock
Paylaş
SEC Yine Bir Bitcoin ETF’si Hakkındaki Kararını Erteledi!

Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), ertelemelerine bir yenisini ekledi.

SEC bu kez de Kryptoin’in Bitcoin ETF’si hakkında vereceği kararı erteledi. 45 gün ertelenen karar 27 Temmuz 2021 tarihinde verilecek. SEC, daha önce 9 Haziran tarihinde de Kryptoin’in Bitcoin ETF’si hakkındaki kararını ertelemişti.

728×90 muhabbit - SEC Yine Bir Bitcoin ETF'si Hakkındaki Kararını Erteledi!300x250 muhabbit - SEC Yine Bir Bitcoin ETF'si Hakkındaki Kararını Erteledi!

SEC’in İlk Erteleme Kararı Değil!

2019 yılında SEC’e ilk Bitcoin ETF başvurusunu yapan Kryptoin, ret cevabı almıştı. Ancak bu yıl Nisan ayında başvurusunda değişiklik yaprak yeniden başvuran Kryptoin’in Bitcoin ETF başvurusu değerlendirmeye alınmıştı.

Başvuru değerlendirilmesi sonunda 9 Haziran tarihinde SEC, Kryptoin’in Bitcoin ETF başvurusu ile ilgili bir uzatma bildirisi yayımlamıştı. Bu gelen yeni bildiriyle SEC, Kryptoin’in Bitcoin ETF başvurusunu ikinci kez uzatmaya almış oldu.

Bildirilene göre komisyon, başvuruları değerlendirmek için daha uzun bir süre gerektiğini düşünüyor. Bu nedenle de kurallarda bir değişiklik yapılması planlanıyor.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar