Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69836.16
0.15%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3931.01
6.95%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.07
0.65%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $611.6
-0.54%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

SEC’nin Spot Ethereum ETF Onayı: JPMorgan’dan Yeni Tahminler

Clock
Paylaş
SEC’nin Spot Ethereum ETF Onayı: JPMorgan’dan Yeni Tahminler

JPMorgan’ın küresel piyasa stratejistleri, spot Ethereum ETF’lerinin ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından sonunda onaylanacağı konusunda iyimser. Ancak yine de bu yılın başlarında Mayıs ayına kadar onay ihtimalinin yüzde 50’den fazla olmadığını belirtmişlerdi.

728×90 muhabbit - SEC'nin Spot Ethereum ETF Onayı: JPMorgan'dan Yeni Tahminler300x250 muhabbit - SEC'nin Spot Ethereum ETF Onayı: JPMorgan'dan Yeni Tahminler

Spot Ethereum ETF Onayının Arka Planı

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), halihazırda Fidelity, Grayscale ve Bitwise gibi önde gelen finans kuruluşlarından gelen birkaç spot ETH ETF başvurusu üzerine yorumlar topluyor. Bu başvurular, Ethereum ve genel olarak kripto para piyasasının geleceği için önemli bir dönüm noktası.

JPMorgan ve SEC Onayı Tahmini

Nikolaos Panigirtzoglou, JPMorgan’ın küresel piyasa stratejisi direktörü, spot Ethereum ETF’lerinin SEC tarafından onaylanacağına dair umutlarını koruyor. Panigirtzoglou’ya göre, Mayıs ayında bir onay gelmezse, dava süreci başlayacaktır. Bu durum, SEC’nin sonunda spot Ethereum ETF’leri onaylamasıyla sonuçlanacaktır.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar