Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64983.59
1.10%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3137
2.78%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.93
2.66%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $565.9
1.22%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

NFT

Shiba Inu NFT Taban Fiyatları, ATH Seviyesinden Yüzde 70 Aşağıda!

Dünyanın en gözde meme coin’lerinden biri olan SHIB, The Shiboshis ismiyle bir NFT koleksiyonu çıkarmıştı. Peki bugün koleksiyon ne durumda? İnceleyelim.

Clock
Paylaş
Shiba Inu NFT Taban Fiyatları, ATH Seviyesinden Yüzde 70 Aşağıda!

NFT ekosistemi gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Her yeni gün, yeni projeler karşımıza çıkıyor ancak bunların her biri beklenileni veremiyor. Bazı projeler, tarihin tozlu raflarında yerini almaya mahkum!

Kasım 2021 tarihinde “The Shiboshis” adı ile piyasaya sürülen resmi Shiba Inu NFT’leri bugün, ATH (Tüm Zamanların En Yüksek) seviyesinden yüzde 70 daha aşağıda değer görüyor. Bu düşüş böyle devam eder mi yoksa yeniden bir yükseliş gelir mi, bunu göreceğiz.

728×90 muhabbit - Shiba Inu NFT Taban Fiyatları, ATH Seviyesinden Yüzde 70 Aşağıda!300x250 muhabbit - Shiba Inu NFT Taban Fiyatları, ATH Seviyesinden Yüzde 70 Aşağıda!
shib - Shiba Inu NFT Taban Fiyatları, ATH Seviyesinden Yüzde 70 Aşağıda!

10 Bin Adet Üretilmişti

“Sevilen Yaratıklar” sloganı ile piyasaya sürülen Shiba Inu NFT’leri, Kasım 2021 tarihinde LEASH coin sahibi yatırımcılara satışa sunulmuştu. Satış günü The Shiboshis NFT’leri; 0,1 ETH ve 0,3 ETH arasındaki skalada alıcı bulmuştu.

Ardından NFT taban fiyatları yükselmiş ve 6 Kasım 2021’de ATH seviyesine ulaşarak 2,5 ETH bandına çıkmıştı. OpenSea platformunda sergilenen NFT’lerin bugünki taban fiyatına baktığımızda ise 0,645 ETH seviyesi ile karşılaşıyoruz.

İlginizi çekebilir: OpenSea Nedir? Nasıl Kullanılır?

Bu seviye şüphesiz ki ilk satış rakamlarına göre yüksek bir seviye. Ancak ATH seviyesi ile kıyasladığımızda yüzde 70’den fazla bir değer kaybı olduğu görülüyor.

shib2 922x600 - Shiba Inu NFT Taban Fiyatları, ATH Seviyesinden Yüzde 70 Aşağıda!
CoinMarketCap-SHIB Grafiği-Son 1 Yıl

Bu Dönemde SHIB Fiyatı da Düştü

The Shiboshis NFT taban fiyatlarındaki düşüşün SHIB fiyatından etkilendiğini de söylemek mümkün. Bugün SHIB fiyatı, ATH seviyesinden yüzde 71 aşağıda seyrediyor.

İlginizi çekebilir: Meme Coin Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Tüm bu düşüşe rağmen SHIB fiyatının geçtiğimiz yıl yüzde 44 milyon arttığını ve yatırımcılarına çok ciddi bir kazanç sağladığını söylemeden geçmeyelim.

Son günlerde tekrar canlanmaya başlayan kripto para piyasasının öncelikle SHIB fiyatına, sonrasında da The Shiboshis NFT taban fiyatlarına yansıyıp yansımayacağını, önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar