Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67688.52
1.40%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3121.19
1.77%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.74
2.80%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $576.8
0.17%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Shiba Inu Yeni Projelerini Açıkladı! Stablecoin, NFT Kart Oyunu ve Çok Daha Fazlası!

Metaverse projesinden sonra sırada hangi gelişmeler bulunuyor?

Clock
Paylaş
Shiba Inu Yeni Projelerini Açıkladı! Stablecoin, NFT Kart Oyunu ve Çok Daha Fazlası!

Popüler meme kripto parası Shiba Inu’nun arkasındaki geliştirme ekibi, 6 Temmuz 2022 Çarşamba günü Shiba Inu ekosisteminin genişleme planını açıkladı.

Ekip, ekosistemin merkeziyetsiz bir stablecoin, metaverse için hazırlanan bir NFT kart oyunu ve bu oyunun ödülü olarak TREAT adlı bir token ile genişleteceğini açıkladı.

728×90 muhabbit - Shiba Inu Yeni Projelerini Açıkladı! Stablecoin, NFT Kart Oyunu ve Çok Daha Fazlası!300x250 muhabbit - Shiba Inu Yeni Projelerini Açıkladı! Stablecoin, NFT Kart Oyunu ve Çok Daha Fazlası!

Shytoshi Kusama adlı geliştiricinin Medium blog yazısında bağımsız geliştiricilerin “SHI” adlı merkeziyetsiz stablecoini geliştirdiklerini yazdı. Terra çöküşüne örnek vererek büyük zararların yaşanmaması için takımın stablecoinin son haline yaklaşırken açıklama yapacağını bildirdi. Ayrıca yazıda stablecoinin 2022 sonunda çıkarılmasının planlandığı da yer alıyordu.

Bilindiği üzere Shiba metaverse projesini açıklamıştı. Şimdi de, bu metaverse projesi içinde bir NFT kart oyunu olacağını ve bu oyunda kullanılacak tokenın, TREAT olduğunu açıkladı. Blog yazısında TREAT tokenın ayrıca yeni çıkacak stablecoini destekleyeceği belirtildi. Geliştiriciler ayrıca projenin uzun süredir destekçi olan kişilere de TREAT token ayırdıklarını bildirdi.

shib 1200x600 - Shiba Inu Yeni Projelerini Açıkladı! Stablecoin, NFT Kart Oyunu ve Çok Daha Fazlası!

2020 Ağustos ayında çıkan en popüler 2. köpek temalı kripto para DOGE gibi büyük bir yükseliş yaşadı. Ekip sonrasında merkeziyetsiz borsa ShibaSwap’ı çıkardı. Ayrıca ekosistemini BONE ve LEASH tokenları ile genişletti. Bu süreçte ayrıca 100.000 arazili metaverse projesini de açıkladı.

Shiba Inu kurucusu sosyal medya paylaşımlarını sildi

Shiba Inu ekosistemi gelişirken bilindiği üzere Shiba Inu’nun (SHIB) kimliği bilinmeyen ve Ryoshi takma ismini kullanan Kurucusu, sosyal medya paylaşımlarını silerek, Shiba Inu yatırımcılarını oldukça endişelendirmişti.

Bunun üzerine kimliği bilinmeyen Ryoshi, Medium hesabı üzerinden bir açıklama paylaşmıştı:

“Önemli birisi değilim ve bir gün haber vermeden gideceğim. SHIBA’yı ve bu hikâyeyi çok daha yukarılara taşıyın. En başından beri dile getirdim, ben bir hiçim ve önemli birisi değilim. Başarılı olsam bile “kimliğimin” maskesini düşürme çabası içinde olmayın. Ben sadece klavye ile var olmayan birisiyim ve değişebilirim. Ben Ryoshi’yim.”

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar