Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $60220.01
3.25%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3212.2
2.01%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.28
1.00%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $538.9
0.34%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

ShoeFy ile NFT’lerden Pasif Gelir Elde Etmek Mümkün Olacak!

Shoefy 3,65 milyon dolarlık fon topladı!

Clock
Paylaş
ShoeFy ile NFT’lerden Pasif Gelir Elde Etmek Mümkün Olacak!

NFT’lere yardımcı katmanlar eklemek için tek bir platformda değiştirilemez “token”ları (NFT’ler) ve değiştirilebilir “token”ları (FT’ler) birleştiren merkeziyetsiz bir proje olan ShoeFy, 3.65 milyon dolarlık fon topladı. ShoeFy’ye yatırım yapan firmalar arasında DuckDao, MoonWhale, ExNetwork, AU21, Basics Capital, Muhabbit Capital, Dutch Crypto Investors ve daha fazlası yer alıyor.

728×90 muhabbit - ShoeFy ile NFT'lerden Pasif Gelir Elde Etmek Mümkün Olacak!300x250 muhabbit - ShoeFy ile NFT'lerden Pasif Gelir Elde Etmek Mümkün Olacak!

ShoeFy, isminden de anlaşılacağı üzere konseptinin ayakkabı üzerine olduğunu söyleyebiliriz. ShoeFy 10,000 adet dijital ayakkabı NFT (sNFT) ile NFT’lerin sanat dünyasında kendine bir yer arıyor. Kullanıcılar ShoeFy platformu sayesinde NFT’lerini stake, farm ve likidite ekleme gibi işlemlerle çeşitli şekillerde pasif gelir elde edebilecek.

ShoeFy platformu, NFT piyasasına yeni bir soluk getirmek için NFT’ler için yardımcı katmanlar oluşturacak ve DeFi piyasasını yeniden canlandıracak. NFT’ler bütün dünyada yeni popüler olduğu için kullanıcılar sadece; NFT’lerini satma, saklama ve başkalarının NFT’lerini satın alma gibi haklara sahip olabilecekler. ShoeFy; NFT “farm”ını sağlayarak, FT/NFT “farm”larını ve SHOE/sNFT Likidite Havuzunu (LP) oluşturarak ayrıca kullanıcılara likidite sağlayarak kazandıkları LP ödülleriyle pasif gelir elde edebilecek.

ShoeFy Pazarlama Direktörü Michal Horvath şunları söyledi:

Sanat ve DeFi konusunda tutkulu olduğumuz için NFT’leri DeFi alanında daha kullanılabilir yapmak istiyoruz. NFT’nin daha fazla değer katması ve kitlesel olarak benimsenmesini teşvik etmesi için farklı hizmetler sunan diğer projelerle ortaklıklar kuruyoruz. Ekonomik açıdan DeFi’da büyük fırsatlar olduğu için insanların ilgisi bu alana yönelmekte. Sanatla beslenen DeFi teknolojisini bu sayede NFT ile buluşturup ilgiyi bu yöne çekebiliriz.

ShoeFy’nin topluluklar için olan 800 bin dolarlık iki ön satış turu kaldı. Bununla birlikte ShoeFy 250 bin dolar değerinde halka açık bir satışta gerçekleştirecek.

Website: https://www.shoefy.io/ 

Twitter : https://twitter.com/ShoeFyio

Telegram: https://t.me/ShoeFy_Official 

Medium: https://medium.com/@ShoeFy 

Litepaper: https://shoefy.gitbook.io/shoefy/overview 

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar