Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $60584.31
6.27%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3290.13
1.62%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.25
-1.95%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $408.9
3.70%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

NFT

Snoop Dogg: “Kripto Para Piyasası, Fırsatları Kötüye Kullananları Ayıkladı!”

Snoop Dogg kripto para piyasası, müzik sektöründe NFT’ler, markalaşma yolunda NFT’lerin rolü ve Elon Musk hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Clock
Paylaş
Snoop Dogg: “Kripto Para Piyasası, Fırsatları Kötüye Kullananları Ayıkladı!”

Rapçi Snoop Dogg kripto para ayı piyasası, müzik sektöründe NFT’ler, markalaşma yolunda NFT’lerin rolü ve Elon Musk hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

“Yaratılanın güzel bir endüstri olduğunu düşünüyorum. Her büyük endüstrinin bir çöküşü olduğunu hissediyorum. Alkol, tütün, giysi, yiyecek de dahil olmak üzere gözünüzün gördüğü her endüstride hemen her zaman bir ekonomik depresyon var.”

Binance BannerBinance Banner

Snoop Dogg’a göre uzun vadede bu depresyonlar sektörlerin kârına dahi olabilir.

“Krizlerin o alanda olmaması gereken ve sektördeki fırsatları kötüye kullanan tüm insanları ayıkladığını hissediyorum.” 

Müzik sektörü söz konusu olduğunda ise Snoop Dog büyük plak şirketlerinin kaçınılmaz olarak Web3 ve NFT’lere yöneleceğine inanıyor ve bu noktada “hepsi”nin ondan tavsiye istediğini belirtiyor. Snoop’un bu konuda haklı olma ihtimali oldukça yüksek. Nitekim Warner Music Group, Universal ve Sony Music’in NFT’leri araştırmaya başladığı herkes tarafından biliniyor.

“Er ya da geç plak şirketleri de sektöre girmek zorunda kalacak. Masada oturup ürettikleri işlerin kataloglarda kalıp örümcek ağları toplamasındansa blockchain üzerinde yer almalarının daha iyi olacağını anlamaları gerekecek.”

Snoop Death Row Records’u 2022 yılının başlarında satın aldı ve şimdiden bir dizi NFT koleksiyonunu plak şirketi aracılığıyla yayımladı.

Bir Web3 ve metaverse meraklısı olarak Snoop, sektöre oldukça fazla yatırım yaptı. Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT’sini bir marka oyununa dönüştürdü ve BAYC temalı bir dondurma kamyonu açtı.

Ayrıca, yine BAYC sahibi olan Eminem ile birlikte müzik videosunda her iki rapçinin de Bored Apes’e dönüştüğü bir şarkı yayımladı. Sonrasında ise Yuga Labs resmî bir Snoop x Eminem ürününü yayımladı.

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar