Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64082.01
-3.95%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3154.91
-8.74%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.07
-10.45%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $561
-4.17%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

METAVERSE

Snoop Dogg ve Eminem, MTV Video Müzik Ödüllerine Bored Apes’i Getiriyor

Bored Apes Yacht Club NFT’leri iki büyük ismi tekrar buluşturuyor

Clock
Paylaş
Snoop Dogg ve Eminem, MTV Video Müzik Ödüllerine Bored Apes’i Getiriyor

Bored Apes Yacht Club NFT koleksiyonu, en çok işlem hacmine sahip, en popüler NFT koleksiyonlarından biri olarak dikkat çekmeye devam ediyor. Bored Apes NFT sahibi olmaktan gurur duyduğunu belirten Snoop Dogg ve Eminem, MTV Video Müzik Ödüllerinde canlı performans gösterecek.

İki ünlü şarkıcı 2 ay önce BAYC temalı müzik klipi “From The D 2 The LBC” yayımlamıştı. Şarkıcılar, MTV Müzik ödülleri programında canlı olarak gösteriye çıkacak ve bu şarkıyı canlı olarak söyleyecekler.

728×90 muhabbit - Snoop Dogg ve Eminem, MTV Video Müzik Ödüllerine Bored Apes'i Getiriyor300x250 muhabbit - Snoop Dogg ve Eminem, MTV Video Müzik Ödüllerine Bored Apes'i Getiriyor

28 Ağustos 2022 Pazar günü yapılacak olan MTV Müzik Ödülleri programının her zamankinden daha fazla izlenmesi bekleniyor.

Hip Hop ve Rap kültürlerinin önde gelen isimleri uzun süredir piyasada olmalarına rağmen 10 yıldan fazla süredir beraber sahneye çıkmadılar. İki ünlü isim de Bored Apes Yacht Club NFT sahibi. Snoop Dogg satın aldığı NFT’nin “Dr. Bombay” lakabını bile kullanıyor. Dahası, Kaliforniya’da doğup büyüyen rapçi, yıl sonuna kadar Los Angeles’ta Bored Apes NFT temalı bir şeker restoranı açma planları olduğunu açıkladı.

Eminem (gerçek ismi Marshall Bruce Mathers) ise Bored Ape NFT’sini bu sene 123,45 ETH’a (462.000 dolar) satın aldı.

Bored Apes Yacht Club sahibi Yuga Labs ise metaverse projesine ağırlık veriyor

Bilindiği üzere Yuga Labs, Otherside isimli yeni metaverse oyununu tanıttı. Ancak oyun henüz kullanılabilir değil. Diğer yandan oyunun satışa çıkan NFT’leri Otherdeed sahipleri ise test aşamasını şu anda oynayabiliyor.

MMORPG tarzı oyunda dijital arazilerin satışı Ethereum ağını kitlemişti. Mayıs ayında 561 milyon dolarlık satış yapan oyun Ethereum ağının işlem ücretlerinin aşırı yükselmesine sebep olmuştu. Bunun üzerine Yuga Labs kripto para topluluğundan özür dilemiş ve kendi ağlarını çıkararak oyunun oraya taşınmasının gerekli olduğunu açıklamıştı.

Daha fazla Metaverse haberleri için: Metaverse Haberleri

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar